Režisér Aquamana pripravuje ďalší DC projekt

Je to veľké, zelené a býva to v močiari. Čo je to?

Ak vám pri tomto popise napadol Shrek…čo už…no dovolím si tvrdiť, že aj Shrek by sa bál toho, čo v močiari žije – Swamp Thing. Áno, na svetlo (i keď “len” seriálového) sveta by sa mal dostať Swamp Thing.

Ohlásený seriál by mal byť hraný, žiadne konkrétne mená hercov sa zatiaľ nespomínajú. Avšak čo sa týka príprav seriálu, tak sa hovorí už konkrétnejšie. S projektom Swamp Thing sú spájané známe a úspešné mená Mark Verheiden (Daredevil z Netflixu, Battlestar Galactica) a Gary Dauberman (It). Títo dvaja páni zrejme budú spoločne písať scenár k seriálu. Výkonným producentom seriálu by mal byť, ako to bolo v nadpise prezradené, James Wan (Aquaman).

Prvý promo obrázok k seriálu

Swamp Thing patrí k menej známym komiksovým postavám, no zasa nie až tak úplne neznámym. V 80. rokoch minulého storočia sa Swamp Thing dočkal dvoch filmov, v 90. rokoch jedného seriálu a 5 epizód animáku.

Oficiálny popis:

“ Keď sa CDC výskumníčka Abby Arcane vráti do svojho rodného mesta Houma v Louisiane, aby prešetrila smrtiaci vírus z močiaru, rozvinie sa medzi ňou a vedcom Alecom Hollandom prekvapivé puto — a potom o neho tragicky príde. Ale keď sa nad mestom Houma zmrákajú mocné sily, má Abby dôvod na preskúmanie močiaru a  zistí, že močiar má magické tajomstvá, ktoré sú desivé a zároveň zázračné – a jej potenciálny priateľ možno vôbec nie je mŕtvy.

Kto je to Swamp Thing?

Swamp  Thing (v preklade Vec z močiara) zažil komiksový debut v roku 1971. Tento hrdina si hneď získal sympatie ľudí. Často je označovaný ako antihrdina (vďaka tomu, že sa s obeťami nemazná), jeho komiksy sú ladené skôr hororovo, no v zásade bojuje za dobrú vec – za ochranu močiara, prírody a životného prostredia.

Seriál má naplánovanú premiéru v roku 2019. Dostupný by mal byť na digitálnej službe DC Universe, ktorá bude vysielať aj pripravovaný seriál „Titans“.

Zdroj: superherohype.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.