Režisér filmu Shazam! potvrdil, že charakter stvárnia dvaja herci!

Film Shazam! sa do kín dostane až o dva roky, no rôzne teórie fanúšikov o filme sú tu už dlho. Jednou z nich je aj teória, či vo filme uvidíme aj Shazamovu mladšiu podobu. Režisér David F. Sandberg sa vyjadril k tejto otázke, a samozrejme, potvrdil účasť dvoch hercov. Dwayne Johnson si zahrá Black Adama, ale podľa najnovších informácií to nebude v tomto filme. Mladý Billy Batson, teda chlapec, ktorý získa schopnosť premeniť sa na vyspelého hrdinu stále však čaká na svojho filmového predstaviteľa.

Natáčanie filmu sa začne už onedlho, no predtým musí byť obsadená hlavná rola, teda herec, ktorý stvárni Shazama. Teraz však pribúda druhá hlavná rola, teda herecké obsadenie mladšej podoby Shazama. Režisér David F. Sandberg (Annabelle: Creation) tiež potvrdil, že postavu Billyho Batsona si zahrá herec, ktorý sa najviac vekovo približuje k nemu. „Myslím si, že je najlepšie mať jedného dospelého a jedného detského herca,“ povedal David F. Sandberg.

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov

Rozdelenie jednej postavy na viacero hercov sa stalo v poslednej dobe populárnym. Napríklad Professor XMagneto získali svoju mladšiu podobu takmer už pred šiestimi rokmi a stali sa tak neoddeliteľnou súčasťou X-Men série. Perfektne to však predviedol Chris Evans, ktorý stvárnil Stevea Rogersa ešte pred tým, než sa z neho stal Captain America, ktorého však hrá doteraz. Tento štýl využíva aj veľké množstvo seriálov.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt professor x and magneto

Ďalšou možnosťou je spojenie mladšieho herca s digitálne upravenou tvárou. Túto úpravu sme už mohli vidieť v Star Wars: Rogue One, kde princezná LeiaTarkin dostali svoju digitálne upravenú tvár. To však vytvára ďalšie a ďalšie problémy a financie. Shazam je členom Justice League a pravdepodobne ho aj uvidíme v druhej časti spolu s Green Lanternom, no predtým si však musíme počkať na jeho sólový film a hlavne na dve osoby, ktoré ho stvárnia.

Zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.