Režisér Joseph Kosinski natočí TRON 3

Keď v roku 2010 vyšiel film TRON: Legacy, nemal až toľko fanúšikov aby sa uvažovalo o jeho možnom pokračovaní. Stále však film profitoval vďaka animovanému seriálu “TRON: Uprising“, ktorý na film nadväzoval, a bol veľmi dobre prijatý aj keď ho predčasne zrušili.

Disney mal vždy v pláne natočiť TRON 3, ale až predčasom sme sa dozvedeli, že trojka je na ceste. Vďaka interným zdrojom vieme, že natáčanie začne už tento október. Rovnaký zdroj potvrdil návrat Garreta Hedlunda, či sa vráti Olivia Wilde a Bruce Boxleitner ešte nevieme.

Podľa THR sa na režisérsku stoličku vráti Joseph Kosinski (TRON: Legacy). Práve Joseph Kosinski tlačil na štúdio Disney aby natočili TRON: Legacy, preto nie je prekvapenie, že sa vracia na režisérsky post. Jediné čo TRON 3 ešte potrebuje je zmluva s Duft Punk kvôli novému soundtracku.

Na druhej strane, je ťažké nadchnúť sa pre TRON 3, keďže na projekte budú spolupracovať tí istí ľudia. Síce, po vizuálnej stránke bol Tron: Legacy úspešný, ale postavy neboli vôbec prepracované. Pokračovaniu by určite urobilo dobre, ak by pribralo pár nových talentov pred aj za kameru.

EricThorwaldson

Avatar

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.