Režisér Warcraftu natáča sci-fi film pre Netflix

Duncan Jones si po veľkom blockbusteri, Warcrafte, oddýchne a natočí menší film pre Netflix. Jones sa týmto vracia k jeho scifi koreňom, po filme Source Code ide o jeho štvrtý sci-fi film.

Netflix, streamovacia služba, na ktorej bude mať Mute celosvetovú premiéru, uverejnila prvé obrázky a oficiálny popis filmu. Snímok je na prvý pohľad inšpirovaný klasikou Blade Runner. Odohráva sa v roku 2052 v Berlíne, kde hlavná postava Leo pátra po svojej zmiznutej priateľke.

Oficiálny popis: V blízkej budúcnosti, Leo (Alexander Skarsgård) barman žijúci v Berlíne, kvôli nehode z detstva stratil schopnosť hovoriť a jediná dobrá vec v živote je jeho krásna priateľka Naadirah (Seyneb Saleh). Keď Naadirah bez stopy zmizne, Leo sa ju rozhodne hľadať hlboko v ošumelom meste. Počas pátrania narazí na amerických chirurgov (Paul Rudd a Justin Theroux) sú jeho jedinou stopou a tak je Leo nútený s nimi spolupracovať aby prenikol do podsvetia a našiel svoju lásku.

Mute bude mať premiéru v tomto roku (povráva sa, že v apríli) na Slovenskom aj Českom Netflixe.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.