Režisérka Wonder Woman 1984 odhaľuje úlohu Pedra Pascala

Dlho preberaná otázka, koho predstavuje stále narastajúca hviezda Pedro Pascal vo filme Wonder Woman 1984, bola napokon zodpovedaná, a tak si povedzme ledačo o charaktere tejto postavy. Samozrejme, fanúšikovia sa opreli do vytvárania teórií už odkedy sa Pascal pridal k oficiálnemu obsadeniu filmu a s vypustením prvej fotografie jeho postavy do éteru, mnohé teórie začali naberať na konzistencii a nejedna osoba sa dovtípila k tej správnej odpovedi.

Totižto Pedro Pascal stvárnil v sequele Wonder Woman postavu menom Maxwell Lord a ako ste to mohli vytušiť, ide o ďalšieho záporáka. Koniec koncov, Kristen Wiig sa zhostila úlohy zápornej postavy Cheetah, ktorej bude Maxwell zrejme autonómne sekundovať, no môže sa z toho vykľuť čokoľvek.

A kto to akože má byť? Ďalší generický záporák v neustále sa rozširujúcom zozname porazených a ľahko zabudnuteľných oponentov? Ktovie, možno. Predsa len, celé to závisí od Pascala, resp. ako sa popasuje s danou postavou, no po priemerne spracovanom Aresovi(ktorého hral inak znamenitý David Thewlis) latka nie je nastavená príliš vysoko, a tak si Pedro môže do svojej kinematografie ľahko pripísať ďalší triumf.

Maxwell Lord, narodený ako Maxwell Lord IV, bol hlboko zasiahnutý nálezom mŕtveho tela svojho otca, ktorý údajne zahynul vlastnou rukou. Z Maxa sa napokon stal biznismen, ochotný chopiť sa akejkoľvek zaujímavej príležitosti. A s postupom času sa ukázalo, že v sebe vybudoval pohŕdanie super hrdinami a nenávisť voči nim, vďaka čomu započal tajné hnutie “spiacich agentov”, ktorého úlohou je vyčistiť svet od týchto samozvaných hrdinov.

V porovnaní s viac agilnou Cheetah môže Max pridať zaujímavú príchuť do celého mixu a tak okoreniť dej nečakanými zvratmi.

Film Wonder Woman 1984 zavíta do lokálnych kín 4.júna 2020.

Zdroj: ew.com, comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Palm Springs (recenzia)

Svet filmu je nenávratne narušený epidémiou koronavírusu a preto väčšina ľudí už snáď ani nedúfala, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.