Robert Downey Jr. bude v novom Spider-Manovi

Ako už asi viete, nový Spider-Man sa predstaví v Captain America: Civil War, kde sa stretne s ostatnými hrdinami Marvelu. Podľa traileru sa dá usúdiť, že Tony Stark (Downey Jr.) si mladého Spider-Mana zoberie pod svoje krídla.

Tým to ale nekončí. Podľa Variety sa Spider-Man s Iron Manom uvidia aj v ďalšom filme. Downey Jr. bol totiž obsadený do nového Spider-Man: Homecoming.

Pre nás fanúšikov sú to výborné správy. Tieto postavy si spolu rozumeli aj v komiksoch a Downey Jr. je zaslúžene najpopulárnejším hercom Marvelu. Zatiaľ však nevieme, ako dlho uvidíme Starka na obrazovke. Osobne si myslím, že to bude dlhšie a Stark dá novému Spideymu poriadne zabrať pri výcviku na Avengera, ale pri konci filmu pôjde do úzadia.

Micheal Keaton sa mal podľa zákulisných informácií objaviť vo filme ako záporák. Podľa zdrojov Variety si však vo filme nebude môcť zahrať, kvôli iným zmluvám. Kto bude záporákom a kto ho bude hrať? To pre nás ostáva záhadou.

Prvá časť rebootovanej série Spider-Man: Homecoming bude v našich kinách 6.7.2017.

Ondro

Ondro

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.