Robert Downey Jr. hovorí o Infinity War priamo na pľaci!

Natáčanie filmu Avengers: Infinity War je v plnom prúde a s jeho priebehom prichádza aj veľké množstvo zaujímavých informácií, ktoré nám tentokrát zdelil Robert Downey Jr. Stalo sa tak prostredníctvom live vysielania, na jeho Facebookovej stránke, kde sa chcel s fanúšikmi podeliť o viaceré názory a informácie v rámci mier, ktoré mu určujú, koľko toho môže povedať. Na začiatku streamu padla veta:

Nemôžem toho povedať príliš veľa, ale mám z toho pocit ako keby to bol druhý najlepší príbeh, ktorý bol kedy spracovaný. Je tam veľa postáv, veľmi zaujímavý príbeh a veľa prekvapení.

Ďalej pokračoval v opisovaní rozsahu filmu a faktu, ako veľmi sa MCU zmenilo od kedy na seba po prvýkrát obliekol oblek Iron Mana:

Ak sa nad tým zamyslíte, tak je to práve vesmír, ktorý sa okolo neho zmenil. Myslím tým, že už len teraz je tu toľko veľa odnoží. V hre je Peter Parker, Strážcovia valcujú všetko naokolo.

Taktiež počas jeho vysielania sa ukázalo pár členov štábu, vrátane bratov Russovcov(režiséri filmu), ktorý sa prišli ukázať iba na chvíľu a stihli odpovedať na jednu či dve otázky, pričom padla aj reč na tému “ktorých troch Avengerov by so sebou zobrali na rodinnú dovolenku” a pri odpovedi na túto otázku zazneli mená ako Tony Stark, Peter Parker a aj Stephen Strange. Druhé “cameo” vo videu mal Tom Holland(predstaviteľ Petera Parkera/Spider-Mana), ktorý bol zároveň aj kameramanom, a tak sa už pri položení prvej otázky okamžite odhalil, no svoju tvár ukázal iba na chvíľu. A na koniec videa sa stihol ukázať ešte Chris Pratt, teda predstaviteľ Star Lorda/Petera Quilla.

Avengers: Infinity War zavíta do lokálnych kín 3.5.2018.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.