Robert Downey Jr. sa cíti ešte na jednu Iron Manovu sólovku!

Po vydarenom zakončení trilógie Iron Mana sa Robert Downey Jr. podieľa už iba na Avengers alebo prípadných “cameo” roliach, no možno to zvládne sám ešte raz.  Tak ako Hugh Jackman sa najznámejšieho X-Mana Wolverina zmocní posledný krát prostredníctvom sólového snímku (a predtým si strihne aj nejakú časť v X-Men: Apocalypse), tak niečo podobné si odbil Robert Downey Jr. v Iron Man 3 pod taktovkou Shanea Blacka (režisér remakeu Predatora, ktorého presný dátum premiéry ešte nie je známy), čo bolo plnohodnotným koncom Iron Manovej série a kvalitné rozlúčenie so sólovou sériou postavy, ale zjavne to nemusí byť vôbec koniec.

6954943-iron-man-3-hd-movie-wallpaper

Zatiaľ čo aktuálne prebieha veľa debát a rozhovorov ohľadom Captain America: Civil War, tak pri nedávnom rozhovore so stanicou ABC padla reč aj o Downeyho budúcnosti v MCU, teda Marvel Cinematic Universe, kde má okrem účasti na dvoch dieloch Avengers: Infinity War pridanú aj jednu “cameo” rolu v snímku Spiderman: Homecoming. Ale po slovách Downeyho “Cítim sa ešte na jeden.” je možné, že sa MCU zväčší o jeden sólový snímok Iron Mana.

abc_gma_downey_130429_wg

Síce sa v roku 2014 diskutovalo o tomto možnom sequele, ale jedine pod taktovkou Mela Gibsona (Patriot, Šialený Max), čo je mimochodom jeho dlhoročný kamarát a bol aj Downeyho podmienkou pre natočenie štvrtého dielu Iron Mana, keďže sa stretli už aj na pľaci a zároveň ich spojili tie isté problémy s alkoholizmom, keďže pred prvým Iron Manom nechcel Roberta Downeyho Jr. takmer nikto umiestniť do takéhoto Blockbusteru, kvôli jeho nespoľahlivosti a alkoholickej minulosti.

rs_1024x759-141003191217-1024-mel-gibson-robert-downey-jr-ironman.ls.10314_copy

Samozrejme, že nič nie je isté, ale možnosť ďalšieho sequelu sa ešte naskytá, hoci zakomponovanie do MCU bude v prípade realizácie ťažká záležitosť.

Priali by ste si vidieť ešte jedno pokračovanie Iron Mana?

View Results

Loading ... Loading ...

Ktorý diel Iron Mana obľubujete najviac?

View Results

Loading ... Loading ...

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.