Sarah Connorová sa vracia v traileri na film Terminator: Dark Fate

Arnold Schwarzenegger a Linda Hamilton sa vracajú na plátna kín v novom pokračovaní Terminátora.

Je to už 28 rokov, odkedy sa pár objavil v hite Jamesa Camerona, Terminator 2: Judgment Day. Pôvodná trilógia skončila filmom Terminator 3: Rise of the Machines, nato sa pokúsili nadviazať dve neúspešné pokračovania Terminator Salvation a Genisys, ktoré sa pokúsili rozbehnúť nové trilógie (každý film vlastnú). Dokonca vznikol aj seriál, The Sarah Connor Chronicles, ktorý bol zrušený po dvoch sériach. Bola to hrboľatá jazda, mierne povedané. Našťastie sa k filmu vracia James Cameron ako producent a prsty má aj v písaní scenáru, tak teda dúfame, že sa konečne filmu podarí uspieť.

Dark Fate úplne ignoruje filmy Salvation a Genisys, mal by sa odohrávať po Terminator 1 a 2, kde sa Sarah podarilo oddialiť Judgment Day. Hlavnou postavou bude mladá žena, Dani Ramos (Natalia Reyes), ktorú začne loviť nový terminátor (Gabriel Luna). Dani bude ochraňovať vojačka z budúcnosti Grace (Mackenzie Davis), podľa traileru to vyzerá, že bude nejaký druh cyborga.

Film Terminator: Dark Fate uvidíme v kinách od 31. októbra 2019.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.