Scarlett Johansson si zahrá v Ghost in the Shell

Zdá sa, že film Ghost in the Shell sa konečne pohol z miesta, keďže ešte donedávna sa ohľadom neho mlčalo. Očakáva sa, že hlavnú rolu si zahrá Scarlett Johansson, i keď tvorcovia- na čele so Steavenom Spielbergom- zvažovali obsadenie Margot Robbie, ktorú však zamestnala rola Harley Quinn z DC komixovky Sucide Squad.

Ghost in the Shell v minulosti začínal ako manga, pričom dal podobu mnohým anime filmovým adaptáciám, počítačovým hrám a netreba zabúdať ani na televízny seriál Ghost in the Shell: Stand Alone Complex, ktorý bežal od roku 2002. Táto multi-platformná sci-fi záležitosť, prezentovaná už v mnohých podobách, by sa mala sústrediť na 21. storočie v Japonsku, kde zobrazí protikyberteroristickú organizáciu, ochraňujúcu ľudí, ktorí majú v mozgoch počítačové implantáty.
Hlavná predstaviteľka mangy z roku 1989 Majorka Motoko Kusanagi je kyborgom (následok z detstva). Je teda logické, že niektoré prvky postavy budú prebrané z minulých zobrazení komixu, i keď sa dá očakávať, že ak hlavú rolu preberie Scarlett, tak sa príslušnosť postavy zmení na americkú aj s novým menom. No stále tu je možnosť odkukať niečo z Reevesovych 47 Roninov, a teda postava sa môže prezentovať ako polovičná Japonka.

Ghost-in-the-Shell-Scarlett-Johansson

Stránka Deadline píše, že Scarlett dostala od DreamWorks ponuku, ktorá sa neodmieta. Za hlavnú postavu by mala zinkasovať 10 miliónov dolárov. Celý film bude mať pod drobnohľadom režisér Rupert Sanders (Snehulienka a lovec), pričom scenáru sa chopil William Wheeler. Udalosti sa pohli správnym smerom a teda rok 2016 vyzerá byť o čosi viac reálnejší. I keď samotný režisér ešte stále divákov o svojich kvalitách nepresvedčil, Scarlett je veľkým lákadlom a uistila divákov, že sa je na čo tešiť.

Zdroj: Deadline

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.