Sci-fi film Passengers sa konečne dočkal traileru

Passengers je očakávaný sci-fi thriller od režiséra Morten Tylduma (Headhunters, The Imitation Game) a do svojho filmu obsadil dvoch z najúspešnejších Hollywoodskych hercov moderného filmu. Chris PrattJennifer Lawrence sa tak spolu s režisérom spojili do silnej trojky, od ktorej môžeme očakávať skutočne kvalitný herecký výkon a nebude chýbať ani poriadna dávka akcie, ako prezrádza trailer.

Príbeh zobrazuje vesmírne plavidlo Starship Avalon, ktoré mieri do svojej destinácie koloniálnej planéty s názvom Homestead II. Preváža až 5,259 ľudí v spiacich komorách, ktorí sa majú prebudiť až tesne pred dorazením do destinácie. Zápletka však začína, keď sa dve spiace komory aktivujú predčasne a spisovateľka Aurora Dunn sa stretáva s mechanickým inžinierom Jimom Prestonom, ešte stále 90 rokov pred dosiahnutím ich cieľa. Onedlho sa však dozvedajú, že pokazené spiace komory nie sú jediným problémom na vesmírnej lodi.

passengers-2016-promo-images-1

Originálny scenár filmu bol napísaný už v roku 2007, avšak tvorcovia a filmové štúdiá sa nedokázali spolu dohodnúť. V originálnom filme od spoločnosti Weinstein Co. mal pôvodne hrať Keanu Reeves a Reese Witherspoon, avšak filmové práva nakoniec získalo Sony Pictures Entertainment.

Okrem Jennifer a Chrisa vo filme uvidíme aj Michaela Sheena či Andyho Garcíu.

Premiéra je stanovená na 21. december tohto roku.

Zdroj: Wikipedia.org

ZuZ

ZuZ
Veľká fanúšička predovšetkým (avšak nie výlučne) fantasy kníh, seriálov a filmov. Obľúbená komiksová postava? Rozhodne Joker.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.