Seriál Agents of S.H.I.E.L.D. skončí po siedmej sérii

Keď Agenti S.H.I.E.L.D-u začínali v roku 2013, nikto z fanúšikov neočakával, že seriál sa dočká siedmich sérii. Seriál je v súčasnosti najlepším seriálom od Marvelu, podľa Rotten Tomatoes, pričom posledné série fanúšikovia hodnotia čoraz lepšie.

Tento úspech je pozoruhodnejší, keď si zoberiete, že prvá séria nebola práve najlepšie prijatá. Agenti mali náročný štart, hlavný dej v podstate neexistoval, no ale potom sa seriál ubral šokujúcim smerom, udalosti vo filme Captain America: Zimný vojak, v ktorom sme zistili, že S.H.I.E.L.D. infiltrovala Hydra, priamo ovplyvnil dej seriálu a odvtedy si na kostrbatý začiatok nikto ani nespomenie.

V San Diegu na Comic-Cone nám Clark Gregg po boku svojich kolegov Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Elizabeth Henstridge, Iain De Caestecker, Henry Simmons, Natalia Cordova-Buckley a Jeff Ward odhalil, že seriál skončí siedmou sezónou. Posledná séria sa bude vysielať niekedy v roku 2020. Jeph Loeb, výkonný producent, o deji siedmej série neprezradil nič ale dozvedeli sme sa, že je otvorený návratu fanúšikmi milovaných postáv ako napríklad Nick Fury, Maria Hill, Lady Sif, Ghost Rider alebo Mockingbird.

Aj keď sa končí jeden z najlepších seriálov od Marvelu, môžeme byť radi, že televízia ABC dala tvorcom vedieť rok dopredu. Tým majú scenáristi dostatok času na vymyslenie dôstojného záveru príbehu Agentov SHIELDu.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.