Seriál Krypton nám priblíži históriu Supermanovej planéty!

Televízna sieť Syfy pripravila na tento rok seriál Krypton, ktorá sa sústreďuje na Supermanovu domovskú planétu ešte pred zničením a priblíži nám históriu udalostí, ktoré sa stali pred touto veľkou katastrofou.

Tvorcovia seriálu nás uistili, že príbeh je oddelený od celého zvyšku DC filmového vesmíru a uvidíme pravdepodobne hrozivejší a prepracovanejší súdny deň, než ten, ktorý sme videli vo filme Man of Steel. Vizuálne patrí seriál medzi tie lepšie spracovania, i keď je to ešte priskoro posudzovať.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt superman

Seriál vytvoril David S. Goyer, ktorý pracoval na úspešnej filmovej sérií Temný rytier, a Damian Kindler, ktorého prácu poznáme zo seriálu Sanctuary. Val-El (Ian McElhinney), Seyg-El (Cameron Cuffe) a Lyta Zod (Georgina Campbell) sa ocitajú uprostred príbehu, v ktorom okrem hlavných charakterov uvidíme aj napríklad Brainiaca alebo Adama Strangea. Seriál Krypton uvidíme 21. marca na televízií Syfy.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.