Seriál Lucifer končí po tretej sérii

Po troch sériách bol seriál Lucifer nečakane zrušený. Prekvapený bol aj sám Joe Henderson, producent seriálu. Veľa fanúšikov spamuje Twitter a iné sociálne siete hashtagom #savelucifer alebo #pickuplucifer pre záchranu seriálu. Záchrana by bola možná len v tom prípade, že by seriál prebrala iná televízna stanica, ktorá by bola ochotná v seriáli pokračovať.

UPDATE: Televízia oznámila, že odvysiela dve bonusové epizódy, ktoré natočili tento rok na jar. Epizódy bohužiaľ neuzavrú dej, pretože mali byť pôvodne súčasťou štvrtej série a na hlavný dej nenanväzujú. Obe časti uvidíme 28. mája.

Ak však čakáte na zmysluplné zakončenia, tak máte smolu. Ide totiž len o bonusové diely, ktoré sú samostatné a nemajú s hlavnou dejovou linkou nič spoločné.

Ak by ste aj vy chceli, aby Lucifer dostal pokračovanie, fanúšikovia show môžu na Twitteri pomocou hashtagu #SaveLucifer a #PickUpLucifer získať pozornosť vysielateľov. Okrem toho môžu priamo posielať tweety streamingu – @Netflix @hulu @amazon a iných vysielateľov.

Zdroj: www.express.co.uk

OzZy

Určite si prečítaj

Čo môže priniesť crossover Elseworlds?

Pravidelný crossover Arrowverse bude tento rok niesť názov Elseworlds. Poďme si bližšie ozrejmiť niektoré fakty …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.