Seriál Stranger Things predstavuje 3.sériu v prvom traileri

Čakanie bolo dlhšie, ale ročná pauza bola plnohodnotne vykompenzovaná už prostredníctvom tohto traileru, lebo 3.séria seriálu Stranger Things vyzerá neskutočne.

Už nie sme deti,” s takýmito slovami sa začína trailer a len podľa tohto môžeme usúdiť, že sa chystá najviac temná séria doposiaľ a naše obľúbené postavy sa nemôžu len hrať v suteréne, ale musia aj konať. Prvé lásky, prvé brigády a letná sezóna je na dosah. Vracajú sa aj nové prírastky z 2.série, no môžeme počítať aj s tým, že sa objaví hneď niekoľko nových tvárí.

Mimo nášho čakania sa dá skonštatovať, že aj v ich svete prešlo niekoľko rokov, vďaka čomu sa utvrdilo mnoho vzťahov(najmä dynamika medzi Stevom a Dustinom bude zjavne naberať na obrátkach), ale obrátená strana karty poukazuje aj na depresívne stavy niektorých hlavných postáv. Partia už nie je taká, aká bola kedysi, a zrejme práve ďalšia hrozba z Upside Down ich opäť zomkne.

3.séria Stranger Things sa začne streamovať na Netflixe 4.júla 2019.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Komentár

  1. Avatar

    teším teším teším !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.