Seriál Supergirl dostáva spin-off!

Od ďalšej seriálovej sezóny (t.j. od jesene 2020) sa môžeme tešiť na spin-off seriálu Supergirl. Vlastný seriál dostáva jej bratranec Superman. Štúdio Warner Bros potvrdilo, že stanica CW pripravuje seriál “Superman & Lois“. Zatiaľ všetko vyzerá tak, že hlavné postavy ostanú herecky nezmenené, teda tak, ako ich poznáme v súčasnom Arrowverse z crossoveru. Tyler Hoechlin si zahrá Clarka Kenta/Supermana a Elizabeth Tulloch sa vráti ako Lois Lane.

Superman je v seriáli Supergirl horúcou témou už od prvej série. Prvá séria Supergirl nám nedopriala priamy stret tvárou v tvár, to sa udialo až v druhej sérii. A od tej chvíle sa nešpekulovalo o ničom inom ako o novom seriáli so Supermanom. Veci začali vyzerať reálnejšie po minuloročnom crossoveri Elseworlds, kedy sa predstaviteľka Lois Lane vyjadrila, že podľa jej názoru spin-off závisí od “hodnotenia crossoveru, ako aj od ďalších externálnych faktorov, ktoré sú v podstate nekontrolovateľné“. Ak sú jej slová pravdivé, potom sa tie neovplyvniteľné externálne faktory nejako dobre nakonfigurovali.

VIAC:  Jeffrey Dean Morgan v The Boys?

Čo sa týka deja, možno vás sklamem. Dej sa nebude odohrávať bezprostredne po pristátí na Zem. Nemali by sme sa dočkať ani tých typických scén, kedy hrdina objaví svoje schopnosti a vyberá si kostým. Čas už pokročil a my vhupneme rovno do jeho rozbehnutého Arrowverse života. Seriál bude sledovať “najslávnejšieho superhrdinu a komiksovo najznámejšiu novinárku, ako sa snažia vysporiadať so stresom, tlakom a komplexnosťou, ktorá sa od nich ako od pracujúcich rodičov očakáva v súčasnej spoločnosti.” Podľa tohto popisu sa dej seriálu bude odohrávať minimálne po udalostiach crossoveru Elseworlds – vtedy Lois oznámila, že s Clarkom bude mať dieťa.

Tešíte sa, že Superman dostal seriál?

VIAC:  Butcher Vs. Homelander v krvavom traileri na druhú sériu The Boys

zdroj: tvline.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Ako bude vyzerať Arrowverse?

Seriálový Arrowverse tento rok prešiel veľkými zmenami – aj plánovanými, aj neplánovanými. Ukončenie dlhoročného seriálu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.