Seriál Swamp Thing obsadzuje hlavnú úlohu a záporáka

Očakáva sa, že seriál Swamp Thing sa dostane na novú streamovaciu službu DC Universe niekedy v priebehu roku 2019, a tak je najvyšší čas, aby sa potvrdilo obsadenie a vošlo do fáze produkcie.

Hlavná rola sa bude skladať z dvoch predstaviteľov, keďže jeden bude predstavovať ľudské alter ego hlavnej postavy a druhý zasa samotnú Swamp Thing, čo nám naznačuje, že seriál bude preplnený flashbackmi z čias, kedy bol Swamp Thing ešte človekom alebo je tu ešte taká možnosť, že bude schopný transformovať sa naspäť do svojej ľudskej podoby.

Ľudského alter ega, Alec Holland, sa zmocní herec Andy Bean, ktorý si zahral v seriáloch Here and Now, Power, ale uvidíme ho aj v pokračovaní It, kde si zahrá dospelého Stanleyho Urisa. Každopádne, s postavou Aleca Hollanda sa spája aj patričný popis:

Vášnivý biológ Alec Holland spadne do nočnej mory malého mesta v momente, keď zistí, že miestna bizarná choroba sa môže týkať jeho výskumu v močiaroch. Jeho objav ho privedie do konfliktu s temnými silami, z ktorého vzíde nový živelný hrdina – Swamp Thing.

Swamp Thing si zasa zahrá Derek Mears, ktorý bol označovaný za jediného ozajstného kandidáta už mesiace dopredu, avšak potvrdene o jeho účasti prišlo od spoločnosti Warner Bros. len nedávno. Mearsa si môžete pamätať, ako novodobého Jasona Voorheesa z rebootu Friday 13th z roku 2009, avšak zahral si aj postavy mnohých maskovaných oblúd, kedy ste ani nemohli tušiť, že za tým všetkými úpravami sa skrýva Mears, od série Hory majú oči cez Mŕtvy sneh 2 až po film Predátori. Popis postavy Swamp Thing:

Zrodený z močiarov s obludným telom a zvláštnymi novými silami, ovládajúcimi rastlinný svet, sa osoba, ktorá bola raz Alecom Hollunda, pokúša udržať si svoju ľudskosť. Keď sa temné sily zbehnú na mesto Marais, Swamp Thing musí využiť to, čo sa z neho stalo, aby obránil toto mesto a celý svet prírody.

Crystal Reed v úlohe Abby Arcane

Okrem nich sa v seriáli stretneme aj s hercami, ako Virgina Madsen(Joy, Candyman), Jennifer Beals(The Book of Eli), Will Patton(Armageddon, The Punisher) a Crystal Reed(Teen Wolf, Gotham), ktorá si zahrá postavu meno Abby Arcane.

A nakoniec, hlavnú zápornú postavu si zahrá Kevin Durand, ktorého môžete poznať zo seriálov, ako Lost či The Strain, ale zahral si aj v mnohých známych filmoch, kde zvyčajne hral vedľajšiu rolu. Durand sa postará o postavu menom Jason Woodrue. Keďže v komiksových sériach je viac ako obvyklé, že niektoré postavy si prejdú hneď niekoľkými alternatívnymi spracovaniami a úpravami, tak aj Woodrue nie je žiadnou výnimkou. Našťastie, tvorcovia nás ušetrili uvažovania, akú verziu tejto postavy si zahrá a rovno nám predhodili popis postavy:

Tŕnistý génius Jason Woodrue je biogenetik bez akejkoľvek rovnocennej konkurencie, čoho si je dobre vedomý. Sa presťahuje do malého mesta v Luisiane, v ktorom sa ukrýva močiar s jedinečnými vlastnosťami, jeho potenciálom sa Woodrue stane posadnutý, čo vedie k priam tragickým a obludným následkom.

Obsadenie pôsobí náramne zaujímavo, a pokiaľ sa tomuto projektu bude venovať dostatok času a pozornosti, tak Swamp Thing sa môže dočkať úctyhodného spracovania, na ktoré sa bude spomínať ešte pekne dlho. Len čo sa niečo zachveje v tábore James Wana alebo štábu seriálu, budeme Vás o tom informovať.

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.