Seriál Swamp Thing sa pripomína tesne pred premiérou novým trailerom

Seriál Swamp Thing je čoskoro tu, a tak nahliadnite, aký teror nám tento trailer doručuje. Odkedy je tento titul oznámený, je snáď verejne známe, že to bude horror ako vyšitý a najnovšie zábery nás v tom len utvrdzujú. Okúste, čo číha v močiaroch(a nie, nie je to Shrek).

Tentokrát sa k nám konečne dostávajú aj kontúry príbehu, a aj keď nejde o nič prevratné, zasadenie do daného prostredia a pocit neznáma pridáva zápletke na atraktívnosti. V skratke, Abby Arcane sa vydáva do svojho domovského mestečka Houma v štáte Luisiana, aby zistila, čo je príčinou šírenia neznámeho vírusu, ktorý údajne pochádza z močiarov, a infikuje miestnych obyvateľov. Tam naráža na ďalšieho vedca, Aleca Hollanda, s ktorým sa pokúša vyriešiť tento problém, ale ako to už býva, veci nepôjdu úplne podľa plánov a obaja sa zapletú do oveľa komplikovanejšej schémy plánov, ako sa mohlo spočiatku zdať.

Nová ukážka sa zameriava prevažne na príbeh a predstavenie hlavných postáv, ale zároveň nám ponúka trocha akcie a najmä veľa, veľa hutnej horrovej atmosféry, pričom tvorcovia sa zjavne nezdráhali ani brutality a tým dodávajú záberom ten správny dôraz. Koniec koncov, po seriáloch, ako Titans či Doom Patrol, brutalita a nadávky sa nejavia ako príliš veľká novota, ale adekvátne nás pripravujú na to, pre akú vekovú kategóriu je seriál určený. Originálne seriály DC Universe sa veľmi pekne rozbiehajú a aj naďalej si udržujú tú správnu pestrosť v oblasti žánrov, keďže každý doposiaľ vydaný titul bol patrične osobitý a ponúkal niečo iné. Swamp Thing nebude žiadnou výnimkou.

Seriál Swamp Thing sa začína streamovať na službe DC Universe 31.mája 2019, avšak my si ešte nejakú tú chvíľu počkáme, dokým sa ho chopí niektorý z lokálnych distribútorov.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.