Seriál The Gifted z univerza X-Menov dostáva prvý oficiálny trailer

Je to už nejaký ten deň, čo bol tento trailer vydaný, ale od vydania bravúrneho Legionu majú seriály z univerza X-Menov veľký potenciál a naša pozornosť sa upiera na novinku The Gifted.

Tento seriál nás opäť uvádza do obdobia, kedy X-Meni boli veľké tabu, a pokiaľ sa nejaký niekde vyskytol, tak nastával zmätok, panika a strach. Presne všetky faktory sa javia ako podstatný aspekt, ktorý bude seriál ponúkať a ocitneme sa v stredoškolskom prostredí, kde sa špeciálne vlastnosti zvykli po prvýkrát u mutantov ukazovať. Narozdiel od Legionu sa v obsadení seriálu The Gifted nachádza menej známych tvári, ale aspoň môže vyniknúť pár neznámych mien. Každopádne, o produkciu seriálu sa stará FOX, ale neočakávame, že pôjde o podobné dospelé Sci-Fi, ktoré sme mohli vidieť pri Legione. Ale má sa o to starať Bryan Singer, tak snáď to dopadne o niečo lepšie ako jeho posledný kontakt s X-Menmi vo forme filmu X-Men: Apocalypse.

Tak pozrite si trailer na seriál The Gifted a podeľte sa s nami o Vaše dojmy.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.