Seriál The Gifted z univerza X-Menov dostáva prvý oficiálny trailer

Je to už nejaký ten deň, čo bol tento trailer vydaný, ale od vydania bravúrneho Legionu majú seriály z univerza X-Menov veľký potenciál a naša pozornosť sa upiera na novinku The Gifted.

Tento seriál nás opäť uvádza do obdobia, kedy X-Meni boli veľké tabu, a pokiaľ sa nejaký niekde vyskytol, tak nastával zmätok, panika a strach. Presne všetky faktory sa javia ako podstatný aspekt, ktorý bude seriál ponúkať a ocitneme sa v stredoškolskom prostredí, kde sa špeciálne vlastnosti zvykli po prvýkrát u mutantov ukazovať. Narozdiel od Legionu sa v obsadení seriálu The Gifted nachádza menej známych tvári, ale aspoň môže vyniknúť pár neznámych mien. Každopádne, o produkciu seriálu sa stará FOX, ale neočakávame, že pôjde o podobné dospelé Sci-Fi, ktoré sme mohli vidieť pri Legione. Ale má sa o to starať Bryan Singer, tak snáď to dopadne o niečo lepšie ako jeho posledný kontakt s X-Menmi vo forme filmu X-Men: Apocalypse.

Tak pozrite si trailer na seriál The Gifted a podeľte sa s nami o Vaše dojmy.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Butcher Vs. Homelander v krvavom traileri na druhú sériu The Boys

Amazon uverejnil prvý trailer k druhej sérii úspešného seriálu The Boys, v ktorom vypukne nadnárodné …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.