Seriál The Punisher sa predstavuje v prvom teaseri!

Pri príležitosti vydania prvej série Defenderov Netflix zároveň vydal menší teaser pre sólového Punishera a je sa na čo tešiť. Ak ste si pozreli 2.sériu Daredevila, tak veľmi dobre viete, aký ošiaľ spôsobil Punisher/Frank Castle v podaní Jona Bernthala, a tak niet divu, že sa jeho sólový seriál stal snáď viac očakávaným ako aktuálni Defenderi, a to už je o čom hovoriť.

Teaser nás letmo oboznamuje s tým, čo môžeme očakávať od prvej série, avšak ani náhodou nezachádza do detailov. Pohybuje sa skôr po povrchu a poukazuje na základný koncept Punishera/Franka Castla ako postavy. O akcii sa zatiaľ diskutuje ako o Johnovi Wickovi v seriálovom prevedení(teaser nám to sám “naznačuje”), čo dozaista nie je na škodu. V priebehu 1.série sa zjavne budeme stretávať s viacerými flashbackmi z dní, kedy Frank Castle ešte nevystupoval pod prezývkou “Punisher”, čím narážam ako na rodinné pasáže, tak aj pôsobenie v armáde, teda preskúmame osobu Frank Castla viac do hĺbky. Zatiaľ to tak vyzerá, že sa nemáme čoho obávať, lebo seriál The Punisher vyzerá viac ako sľubne.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.