Seriál The Titans našiel svojho Batmana

Crossover sveta DC a Game of Thrones? Nie, len seriál The Titans expanduje svoj svet, v ktorom si nájde miesto aj Jorah Mormont.Ako ho mnohí z nás poznajú, avšak v našom svete mu prináleží meno Iain Glen. Teda pokiaľ ste si mysleli, že si seriál priberie mladšieho Bruca Wayna, tak ste na omyle. Totižto aj samotní tvorcovia hovoria, že Glen bude zosobnením staršieho Batmana, ktorý má za sebou dlhú “kariéru” bojovania so zločinom. Bruce Wayne sa už objavil v prvej sérii, avšak nikdy sa na obrazovku nedostala priamo jeho tvár.

Teraz tomu bude ináč, a aj keď seriál sa bude aj naďalej sústreďovať na zoskupenie Titánov, Bruce Wayne sa má priebežne ukazovať v 2.sérii, pričom jeho hlavným cieľom bude urovnanie vzťahov s Dickom Graysonom v záujme ochrany Gothamu a zabezpečenia úspechu a neustáleho progresu jeho bývalého pomocníka Robina. Ešte nie je známe, či sa objaví iba ako alter ego Bruce Wayne, alebo si Glen oblečie aj kostým netopierieho muža. Nateraz je množstvo informácii o tejto role značne obmedzené, čo je v konečnom dôsledku len dobré. Možno ešte ostaneme prekvapení, čo sa z tejto roly vykľuje.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt titans season 2 deathstroke

Ale Bruce Wayne nebude jediná nová tvár, ktorá osvieži obsadenie druhej série, lebo rozšíri sa aj hlavný tím Titánov s niekoľkými klasickými postavami, ako Conner Kent/Superboy(Joshua Orphin) a Joseph Wilson/Jericho(Chella Man). Pričom záporná strana taktiež nestratí dych, vďaka, prídavku Slada Wilsona/Deathstroka v podaní Esai Moralesa, či dokonca jeho dcéry Rose Wilsonovej/Ravager v podaní Chelsea Zhangovej.

Zdroj: polygon.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.