Seriál The Walking Dead približuje 10.sériu v novom traileri

Seriál The Walking Dead sa ani po odchode významných postáv nezdržiava a prisľubuje gradáciu konfliktu so skupinou Whispererov. Rick(Andrew Lincoln) už v seriáli nie je a vydáva sa po trase filmov, zatiaľ čo jeho kolegyňa Danai Gurira, predstaviteľka Michonne, ho má nasledovať a odísť počas tejto série. Akým spôsobom? To je otázne, ale už aj samotný trailer naznačuje veľké veci pre jej postavu, a teda navodzuje k jej skorému odchodu.

Pokračuje sa v rozširovaní sveta, pridávaní nových postáv či zomknutí už existujúcich komunít. Črtajú sa nové vzťahy, rodí sa ďalší život a Negan dostáva slobodu. Dočkáme sa konečne stretu Lucille s Whisperermi za jeho prítomnosti? Snáď áno. A taktiež sa hlásia staronové mechaniky medzi pôvodnými, ale zároveň aj postavami, ktoré si ešte neodbili toľko času na obrazovke ako tie ostatné. 9.séria započala novú éru a desiata zrejme pokračuje v jej tempe. Dúfajme, že úspešne, lebo po krkolomných a ťarbavých sériach 7 a 8, bola tá deviata opätovným kvalitatívnym nárastom, i keď stále to nie je to, čo to kedysi bývalo.

Seriál The Walking Dead sa vráti na obrazovky 6.októbra 2019 stanice AMC.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.