Seriál Titans sa predstavuje prvým temným trailerom

Krv, polámané končatiny, nadávky a veľmi ponuré podanie. To všetko so sebou prináša prvý trailer na očakávaný seriál Titans. Táto ukážka sa ešte ani poriadne nestihla dostať medzi fanúšikov a už vyvoláva rozruch, či dokonca mnoho rozporuplných reakcií. Veď presvedčte sa sami a ihneď pochopíte.

Ako si môžete hneď všimnúť, podtón seriálu je značne temný a na túto skupinu hrdinov možno až príliš. Je síce pravda, že nejde o “Teen” Titans, na ktorých sme z animovaných seriálov zvyknutí, no nikto by si nebol povedal, že sa z tohto titulu stane seriál s MA ratingom, teda dostupnosťou iba pre osoby staršie ako 18 rokov, v ktorom sa ešte bude aj nadávať. Robinova “F*ck bomba” adresovaná Batmanovi zaskočila nejedného fanúšika, a to hlavne pre nekorektnosť v porovnaní s komiksovou predlohou, kde oponovalo Batmanovi skôr Robinove alter ego Damian Wayne, ako Dick Grayson, s ktorým sa v tejto adaptácii stretávame(ale aj Grayson mal svoje obdobie).

Taktiež veľa kritiky smeruje na výzor jednotlivých postáv a v tomto prípade dostáva najviac negatívnej odozvy Starfire, ktorej podľa ľudí nepomohli ani CGI efekty. Akcia si vďaka brutálnemu podaniu vyslúžila nejaké slová chvály, avšak nemení to nič na fakte, že vybrané postavy miestami vôbec nepôsobia vierohodne a vzbudzujú rozporuplný dojem. Taktiež sa nám črtá nejaká milenecká aféra, ktorá by taktiež mohla negatívne ovplyvniť chod seriálu. Tento trailer vyvolal vlnu otázok a zrejme len jeho finálna verzia nám zobrazí jeho skutočné kvality(už či kladné alebo záporné).

Seriál Titans sa začne streamovať niekedy v priebehu roku 2018 prostredníctvom služby DC Universe.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.