Seriál Witcher odhalil nové snímky z natáčania

Pripravovaný seriál od Netflixu nám umožnil pohľad na hlavných hrdinov v nových fotkách. Witcher je založený na románe Andrzeja Sapkowského, no veľký úspech zaznamenala hlavne herná séria, ktorá patrí medzi jedny z najlepších. Lovec monštier Geralt, ktorého stvárnil Herny Cavill, stretáva princeznú Ciri a mocnú čarodejnicu Yennefer, ktoré môžme taktiež vidieť po prvýkrát na fotkách. Netflix však prišiel ešte s jednou novinkou.

Netflix totiž potvrdil vlastný panel pre Witchera na Comic-cone v San Diegu, ktorý začína 18. júla. Takže by sme mohli dostať prvý trailer. Prvá séria bude obsahovať osem epizód a uvidíme, či sa seriál stane hitom alebo skončí hneď po prvej sérii. Avšak mnohí odborníci si myslia, že práve Witcher zaplní dieru po Game of Thrones vďaka svojmu fantazijnému svetu doplnenému skvelými vizuálnymi efektami, ako hovorí sám režisér Lauren Schmidt.

VIAC:  Seriál NOS4A2 sa dočká druhej série

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

The Lighthouse sa nám predstavuje v novom traileri

Očakávaný horor The Lighthouse vyzerá papierovo skvele. Nielenže ho produkuje štúdio A24, ktoré stojí v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.