Seriálová Supergirl si našla svojho Lexa Luthora

Po ukončení seriálu Dva a pol chlapa sa mnohí nazdávali, že Jon Cryer postupne upadne do zabudnutia, no zjavne sa tak nestalo a my ho uvidíme v seriáli Supergirl. Dlhšiu dobu sa už šepká o príchode Lexa Luthora do tohto seriálu od spoločnosti CW, ale obsadenie tejto postavy sa uskutočnilo až teraz, pričom Luthor sa má po prvýkrát objaviť už v tejto sérii, a to konkrétne v 15.epizóde, ktorá sa odvysiela v priebehu roku 2019. Samozrejme, obsadenie takejto postavy sa nezaobíde bez vyjadrenia štábu, o ktoré sa postarali výkonní producenti Robert Rovner a Jessica Queller:

Sme obrovskí fanúšikovia Jona Cryera a on bol vždy našim vysnívaným hercom pre rolu Lexa Luthora. Jon je veľmi talentovaný a fakt, že si vo filme Superman IV zahral Lennyho Luthora pridáva k jeho obsadeniu vrstvu posolstva navyše. Sme neuveriteľne nadšení z toho, že môžeme Jona privítať do rodiny Supergirl.

Viac:  Seriál Swamp Thing obsadzuje hlavnú úlohu a záporáka
Jon Cryer vo filme Superman IV

Nevieme sa dočkať, kedy predstavíme ikonického záporáka, Lexa Luthora, v seriáli Supergirl a navinieme ho do príbehu tejto série. Hovorili sme o pridaní Luthora už od počiatku tohto seriálu, a tak sme nesmierne radi, že už ho tu môžeme privítať. Nevieme sa dočkať, kedy zamieša karty v National City a bude oponovať nielen Supergirl, ale aj jeho sestre, Lene Luthorovej,” dopĺňajú výkonní producenti.

4.séria seriálu Supergirl momentálne beží na stanici CW.

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Game of Thrones Spin-off : Všetky novinky, o ktorých musíte vedieť

Koniec Game of Thrones sa možno blíži v nachádzajúcej 8.sérií, ale HBO s Westerosom ešte neskončilo. Uvažuje …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.