Seriálová Supergirl si našla svojho Lexa Luthora

Po ukončení seriálu Dva a pol chlapa sa mnohí nazdávali, že Jon Cryer postupne upadne do zabudnutia, no zjavne sa tak nestalo a my ho uvidíme v seriáli Supergirl. Dlhšiu dobu sa už šepká o príchode Lexa Luthora do tohto seriálu od spoločnosti CW, ale obsadenie tejto postavy sa uskutočnilo až teraz, pričom Luthor sa má po prvýkrát objaviť už v tejto sérii, a to konkrétne v 15.epizóde, ktorá sa odvysiela v priebehu roku 2019. Samozrejme, obsadenie takejto postavy sa nezaobíde bez vyjadrenia štábu, o ktoré sa postarali výkonní producenti Robert Rovner a Jessica Queller:

Sme obrovskí fanúšikovia Jona Cryera a on bol vždy našim vysnívaným hercom pre rolu Lexa Luthora. Jon je veľmi talentovaný a fakt, že si vo filme Superman IV zahral Lennyho Luthora pridáva k jeho obsadeniu vrstvu posolstva navyše. Sme neuveriteľne nadšení z toho, že môžeme Jona privítať do rodiny Supergirl.

Jon Cryer vo filme Superman IV

Nevieme sa dočkať, kedy predstavíme ikonického záporáka, Lexa Luthora, v seriáli Supergirl a navinieme ho do príbehu tejto série. Hovorili sme o pridaní Luthora už od počiatku tohto seriálu, a tak sme nesmierne radi, že už ho tu môžeme privítať. Nevieme sa dočkať, kedy zamieša karty v National City a bude oponovať nielen Supergirl, ale aj jeho sestre, Lene Luthorovej,” dopĺňajú výkonní producenti.

4.séria seriálu Supergirl momentálne beží na stanici CW.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.