Seriáloví Defenderi sa prezentujú v novom traileri

Po včerajšom symbolickom bonuse so Stanom Leem sme svedkami ďalšieho plnohodnotného traileru na seriálových Defenderov. A ono to naozaj stojí za to. Len prvý trailer dokázal absurdne navnadiť na túto tímovku, ale tento trailer to robí ešte o niečo lepšie. Viac zobrazuje chémiu medzi jednotlivými Defendermi, popritom sa vyťahuje zaujímavými akčnými sekvenciami a k tomu pridáva aj humorné vlohy. Jednoducho seriál The Defenders sa stal oveľa atraktívnejším ako doteraz bol a my sme môžeme zaručene tešiť na poctivú komiksovú jazdu.

A okrem tých vyššie spomenutých aspektov sa dozvedáme aj veľkosť roly Elektry(Elodie Yung), ktorá zjavne opäť prehodí strany a bude spolupracovať s Alexandrou(Sigourney Weaver). Alexandra si ju vycvičí ako zbraň pre svoje záujmy, keďže Elektra bola z jedného dôvodu(čo považujem za spoiler, tak to nespomeniem v prípade, že niekto nesledoval Daredevila) úplne “vymletá”, a tak ostáva otázne, že koľko z tej pôvodnej Elektry v nej ostalo. No už teraz môžeme predpokladať, že to bude spracované klišovitým spôsobom, a predsa len sa v nej niečo z tej “starej” Elektry nájde.

Seriál The Defenders sa začne streamovať na sieti Netflix 18.augusta 2017.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.