Seriálu Arrow dáme čoskoro zbohom

Vedeli sme, že to skôr či neskôr príde. Zrejme nikto z nás však nečakal, že to bude už tento rok.

Minulý mesiac bolo oficiálne potvrdené, že všetky Arrowverse seriály dostanú ďalšiu sériu. Teraz sme sa dozvedeli, že 8. séria seriálu Arrow bude zároveň jeho posledná.

8. séria bude mať okrem prívlastku „posledná“ aj ďalší prívlastok – a to „kratšia“. Posledná séria Arrowa bude mať desať epizód. Dej celej série je zatiaľ neznámy. Keďže seriál bude končiť zrejme v čase plánovaného veľkého crossoveru, objavili sa aj špekulácie, že Oliver Queen vo veľkom crossoveri zomrie. Ide však iba o dohady fanúšikov, preto zatiaľ netreba panikáriť.

VIAC:  Jeffrey Dean Morgan v The Boys?

Informáciu o konci seriálu potvrdil aj Stephen Amell (predstaviteľ Olivera Queena/Green Arrowa), ktorý prostredníctvom svojho Twitterového účtu zdieľal nasledovné:

„Hranie Olivera Queena bol v mojom živote môj najveľkolepejší profesionálny zážitok… ale nemôžete byť ochranca navždy.

Je tak veľa, čo sa dá povedať…ale teraz vám chcem povedať – ďakujem.“

Seriál Arrow je základným kameňom tzv. Arrowverse. Keď televízia CW začínala so seriálom Arrow, zrejme netušila, že sa po dvoch rokoch pridá spin-off The Flash a o ďalší rok ešte seriály Legends of Tomorrow a Supergirl. Všetky tieto seriály sú úzko prepojené (nielen pravidelným crossoverom, ale aj dejovými líniami – napr. Flashpoint a aj tým, že jednotlivé postavy majú blízke vzťahy). Preto budeme s napätím sledovať, či sa postavy zo seriálu Arrow objavia po jeho skončení v týchto seriáloch.

VIAC:  Na Netflix prichádza Warrior Nun

Zdroj: inverse.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Ako bude vyzerať Arrowverse?

Seriálový Arrowverse tento rok prešiel veľkými zmenami – aj plánovanými, aj neplánovanými. Ukončenie dlhoročného seriálu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.