Shazam! nakoniec dostal prvý teaser trailer

Nebolo oficiálne potvrdené, že trailer na Comic-Cone uvidíme, no film Shazam! predstavil svoj prvý teaser trailer.  Štúdio Warner Bros. v spolupráci s DC dokázalo, že zmeny, ktoré v spoločnostiach nastali, boli predsa len na niečo dobré a predvedú nám zábavnejšiu stránku DC sveta.

Film bude obsahovať množstvo vtipných scén, keďže hrdina Shazam! je v skutočnosti ešte iba dieťa a schopnosti získal vďaka starému čarodejníkovi. Taktiež sme mohli v traileri vidieť niekoľko odkazov na ďalších hrdinov DC Universa, ako Batman alebo Aquaman, takže možno niektorého z nich vo filme aj uvidíme a Shazam! sa tak stane členom Justice League.

Film prevzal režisér David F. Sandberg, ktorý pracoval prevažne na hororových filmoch, ako Annabelle: Creation alebo Lights Out. V hlavnej roli uvidíme Zacharyho Leviho (Thor: The Dark World), ktorý stvárnil Shazama! vo filme. Ďalej sa nám predstaví Mark Strong (Kingsman: The Golden Circle), Djimon Hounsou (Strážcovia galaxie, Gladiátor) alebo Cooper Andrews (The Walking Dead). Film Shazam! má premiéru 4. apríla 2019.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.