Shazam! nakoniec dostal prvý teaser trailer

Nebolo oficiálne potvrdené, že trailer na Comic-Cone uvidíme, no film Shazam! predstavil svoj prvý teaser trailer.  Štúdio Warner Bros. v spolupráci s DC dokázalo, že zmeny, ktoré v spoločnostiach nastali, boli predsa len na niečo dobré a predvedú nám zábavnejšiu stránku DC sveta.

Film bude obsahovať množstvo vtipných scén, keďže hrdina Shazam! je v skutočnosti ešte iba dieťa a schopnosti získal vďaka starému čarodejníkovi. Taktiež sme mohli v traileri vidieť niekoľko odkazov na ďalších hrdinov DC Universa, ako Batman alebo Aquaman, takže možno niektorého z nich vo filme aj uvidíme a Shazam! sa tak stane členom Justice League.

Film prevzal režisér David F. Sandberg, ktorý pracoval prevažne na hororových filmoch, ako Annabelle: Creation alebo Lights Out. V hlavnej roli uvidíme Zacharyho Leviho (Thor: The Dark World), ktorý stvárnil Shazama! vo filme. Ďalej sa nám predstaví Mark Strong (Kingsman: The Golden Circle), Djimon Hounsou (Strážcovia galaxie, Gladiátor) alebo Cooper Andrews (The Walking Dead). Film Shazam! má premiéru 4. apríla 2019.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.