Shazam! prekvapil novým teaserom

Shazam! sa neodmlčal nadlho a hádže na nás ďalší teaser/sneak peek. No nebolo by už na čase vydať nejaký plnohodnotný trailer?

Shazam aj so svojím alter egom, Billym Batsonom sa pripomínajú v ďalšej krátkej ukážke a aj naďalej sa držia výrazne komického podtónu, ktorý sa má niesť celým filmom. Dokonca aj tento teaser nás utvrdzuje v tom, že sa dočkáme mnohých úsmevných momentov a budú zodpovedané viaceré otázky, ktoré sme si kládli ešte ako deti. “Ako asi prebieha také zariaďovanie základne superhrdinov?” A ešte konkrétnejšie, ako by to prebiehalo, keby sme sa o to mali postarať my v takomto veku. Táto ukážka to zodpovedá viac ako dobre.

Taktiež sa zablysne zopár nových záberov na akciu filmu, no gro marketingovej kampane je stále humor. Avšak bude to stačiť na to, aby Shazam! pritiahol do kina tisíce divákov? To sa dozvieme už 4.apríla 2019, kedy zavíta do lokálnych kín.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.