She-Hulk, Moon Knight a Ms. Marvel na Disney+

Disney D23 Expo odhalilo viac, ako sme čakali. Streamovacia služba Disney+ je pripravená na spustenie už v novembri a doposiaľ sme vedeli iba o štyroch seriáloch zo sveta MCU, ktoré na tejto platforme uvidíme – The Falcon and The Winter Soldier, Hawkeye, Loki a WandaVision. Avšak na výstave D23 boli odhalené ďalšie projekty, ktoré by sme mali vidieť po roku 2021. A pravdepodobne sa pridajú do rozrastajúceho sa filmového sveta Marvelu.

Logo for She-Hulk, the Disney Plus series.

Prvým z predstavených seriálov je She-Hulk. Úspešná právnička, ktorá na dôsledok transfúzie krvi od svojho bratranca Bruca Bannera, teda Hulka, získa rovnaké schopnosti ako on, avšak She-Hulk dokáže používať svoju inteligenciu aj počas premeny. Je to podobný stav, aký Hulk dosiahol v Endgame, no She-Hulk mala svoju inteligenciu už od začiatku. Bude zaujímavé sledovať, ako Marvel nahradí Bruca Bannera za She-Hulk, no v blízkej dobe sa tak nestane.

moon knight disney streaming series logo

Ďalší z hrdinov je Moon Knight, ktorý dostane svoj vlastný seriál. Jedná sa postavu, ktorá má problém rozlíšiť realitu od halucinácie a taktiež má sklon k brutalite. Jeho komiksy sú plné násilia a krvi a preto je dosť zvláštne, že sa Disney rozhodlo pre tohto hrdinu, keď pred nedávnom zrušili projekt Books of Enchantment, pretože sa báli, že bude až príliš temný. Preto môžme očakávať úplne odlišného Moon Knighta, na akého sme zvyknutý v komiksoch.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ms marvel disney

Ms. Marvel dostane taktiež svoj vlastný seriál. Kamala Khan je pakistanský americký teenager, ktorý získa schopnosti vďaka rase Kree. V komiksoch bola Ms. Marvel najskôr Carol Danvers, ktorá sa stala Captain Marvel a tak nastala v roku 2013 príležitosť predstaviť Kamalu Khan ako novú Ms. Marvel. Disney+ má teraz niekoľko veľkých projektov, ktoré predstavujú problém pre ostatné konkurenčné streamovacie služby a môžme len sledovať, ako sa bude dariť napríklad Netflixu alebo Hulu.

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.