Showrunner Daredevila by sa rád pustil do seriálu Moon Knight

Showrunner geniálnej 1.série netflixáckeho Daredevila, Steven DeKnight, by rád priviedol postavu Moon Knighta na malú obrazovku. Akú má o tom predstavu? DeKnighta môžete ešte “poznať” ako tvorcu seriálu Spartacus: Blood and Sand, či ako režiséra novinky Pacific Rim: Uprising. Steven sa pohybuje okolo veľmi zaujímavých projektov, medzi ktoré patrí aj potenciálny film God of War (ktorého predlohu vám snáď ani nemusím objasňovať) a v neposlednom rade aj spomínaný Moon Knight. V jednom rozhovore s Comicbook.com sa vyjadril na adresu live-action Moon Knighta nasledovne:

Je to veľmi zvláštny príbeh. Nikdy som neuvažoval nad tým, že by som zahrnul Moon Knighta v Daredevilovi. Niekto sa ma na twitteri pred časom spýtal, či by som nechcel spracovať Moon Knighta a ja som bol vždy obrovským fanúšikom tejto postavy. A áno, pokiaľ by som si na to našiel vo svojom rozvrhu čas a mal pripravené herecké obsadenie, s veľkou radosťou by som urobil seriál o Moon Knightovi. Veľmi sa páči ten aspekt s rozdvojenou osobnosťou. Je to blázon? Nie je to blázon? Naozaj dostal tieto mystické schopnosti? Sú nadprirodzené alebo sa všetko odohráva iba v jeho hlave? Myslím si, že to má veľmi zaujímavý potenciál na to, aby sa z toho stal Netflixácky seriál v Marvel univerze. Dúfam, že budú expandovať a jedného dňa mu dajú šancu.“

Počas jednej udalosti v rámci marketingovej tour Infinity War bola položená otázka prezidentovi Marvel Studios, Kevinovi Feigemu práve ohľadom Moon Knighta. Feige odvetil, že majú preňho určité plány, avšak ani zďaleka nevie, kedy sa uskutočnia. Môže to byť o 10, či dokonca 15 rokov. Momentálne majú na stole nesmierne veľa postáv, ktorých príbehy čakajú na to, aby boli spracované, a tak je otázne, kedy sa Moon Knight dočká svojej úplne prvej adaptácie, už či na malej obrazovke, alebo na striebornom plátne.

V rámci Netflixáckeho oddelenia MCU máme už na dohľad 2.sériu Luka Cagea a na obzore je aj 2.séria Iron Fista či 3.séria Daredevila. Snáď sa tam časom pripletie aj Moon Knight.

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.