Shyamalanov film Glass žiari so svojim novým trailerom!

Film Glass sa opäť pripomína prostredníctvom nového traileru a naznačuje, že sa môžeme tešiť na veľkú filmovú udalosť. Na tohtoročnom Comic Cone sa predstavil v prvom traileri, v ktorom nám predstavil jednotlivé hlavné postavy a pripravil nás na film, ktorý bude patriť postave Samuela L. Jacksona, Elijah Price, no my ju budeme poznať pod menom… Mr.Glass.

Ani netreba pochybovať o tom, že trailer je preplnený epickými zábermi, ktorých hlavných úlohou je nemilosrdne navnadiť diváka, a že sa to Shyamalanovi pekelne darí. A zatiaľ čo Mr. Glass uzatvára spojenectvo s Kevinom(James McAvoy), David Dunn(Bruce Willis) sa zrejme bude pokúšať zastaviť ich plány, ale buďme k sebe úprimní. V tejto trilógii nie je nikto tak úplne kladná postava, a tak sa môžeme dočkať viacerých zaujímavých zvratov, ktorými sa Shyamalan pýši už od nepamäti.

M. Night Shyamalan film ako režíruje, tak aj píše(scenár), zatiaľ čo o hudbu sa postaral West Dylan Thordson, ktorého prácu môžete poznať z filmov, ako Joy, Foxcatcher či Split. Úhlavnej trojici hercov bude sekundovať Sarah Paulson(American Horror Story, Carol) v role Dr. Ellie Staple, no vráti sa aj nám známa tvár z filmu Split, Anya Taylor-Joy, ktorá si zahrala postavu Casey Cooke. Nevedno, akú veľkú rolu si strihne v tomto zakončení trilógie, avšak jedno je isté. Keď to bude v kinách, oplatí sa byť pri tom.

Film Glass zavíta do lokálnych kín 17.januára 2019.

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Film o Boba Fettovi je určite mŕtvy

Nejde o úplne nečakané ohlásenie, avšak nie je o nič ľahšie čítať o tom v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.