Shyamalanov film Glass žiari so svojim novým trailerom!

Film Glass sa opäť pripomína prostredníctvom nového traileru a naznačuje, že sa môžeme tešiť na veľkú filmovú udalosť. Na tohtoročnom Comic Cone sa predstavil v prvom traileri, v ktorom nám predstavil jednotlivé hlavné postavy a pripravil nás na film, ktorý bude patriť postave Samuela L. Jacksona, Elijah Price, no my ju budeme poznať pod menom… Mr.Glass.

Ani netreba pochybovať o tom, že trailer je preplnený epickými zábermi, ktorých hlavných úlohou je nemilosrdne navnadiť diváka, a že sa to Shyamalanovi pekelne darí. A zatiaľ čo Mr. Glass uzatvára spojenectvo s Kevinom(James McAvoy), David Dunn(Bruce Willis) sa zrejme bude pokúšať zastaviť ich plány, ale buďme k sebe úprimní. V tejto trilógii nie je nikto tak úplne kladná postava, a tak sa môžeme dočkať viacerých zaujímavých zvratov, ktorými sa Shyamalan pýši už od nepamäti.

M. Night Shyamalan film ako režíruje, tak aj píše(scenár), zatiaľ čo o hudbu sa postaral West Dylan Thordson, ktorého prácu môžete poznať z filmov, ako Joy, Foxcatcher či Split. Úhlavnej trojici hercov bude sekundovať Sarah Paulson(American Horror Story, Carol) v role Dr. Ellie Staple, no vráti sa aj nám známa tvár z filmu Split, Anya Taylor-Joy, ktorá si zahrala postavu Casey Cooke. Nevedno, akú veľkú rolu si strihne v tomto zakončení trilógie, avšak jedno je isté. Keď to bude v kinách, oplatí sa byť pri tom.

Film Glass zavíta do lokálnych kín 17.januára 2019.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.