Šialení superhrdinovia v novom traileri seriálu The Boys

Nový necenzurovaný trailer pre seriál od Amazonu s názvom The Boys nám prinesie superhrdinov, akých sme tu ešte nemali. Seriál je síce založený na originálnych komiksových filmoch alebo knihách, no podaný trošku inak, keďže je od autorov ako Seth Rogen alebo Evan Goldberg.

Trailer nám prezrádza, že skupina skorumpovaných superhrdinov známa ako “Sedem“ sa snaží bojovať proti slávnejším hrdinom, ktorí si však myslia, že môžu všetko, aj zabíjať nevinných ľudí, ktorých by mali naopak zachraňovať. Seriál bude obsahovať aj rôzne odkazy na popkultúru.

Tvorcom seriálu je Seth Rogen (Kung Fu Panda, Sausage Party) spolu s Evanom Goldbergom (Green Hornet) a Ericom Kripkem (Supernatural). V seriáli sa predstaví Karl Urban (Pán prsteňov, Star Trek), Chace Crawford (The Covenant), Erin Moriarty (Blood Father), Jessie T. Usher (Independence Day) alebo Laz Alonso (Avatar). Prvý diel uvidíme 26. júla 2019.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.