Silk ako náhrada za Spider-Mana vo filme Venom?

Štúdio Sony nakoniec nemusí spájať svoj filmový vesmír s Marvelom na to, aby získalo Spider-Mana pre budúci stret s Venomom. Existuje totiž ešte niekoľko komiksových postáv podobných Spider-Manovi, na ktoré Sony dokonca vlastní práva. Jenou z nich je aj Silk, ktorá je ideálnym zástupcom Spider-Mana vo filmovom vesmíre plnom pavúčich hrdinov. Je teda možnou náhradou, ktorá sa dokáže postaviť záporákom ako je Morbius alebo Kraven the Hunter?

Silk sa prvýkrát objavila v komikse Amazing Spider-Man #4 v roku 2014. V tomto komikse Peter Parker zisťuje, že pavúk, ktorý mu dal nadľudské schopnosti, uhryzol aj ďalšieho z ľudí. Tou osobou bola mladá študentka Cindy Moon, ktorá si schopnosti ihneď zaľúbila a začala spolupracovať so Spider-Manom. Jej schopnosti sa od ostatných veľmi nelíšia, no má vylepšený pavúči zmysel a dokáže vrhať siete do väčších vzdialeností.

Silk sa môže jednoducho objaviť už vo filme Venom, a to z toho dôvodu, že spoločnosť Life Foundation robí nebezpečné pokusy na ľuďoch. Okrem symbiotov teda môže ukrývať aj rôzne zmutované pavúky, ktoré sa nejakým spôsobom dostanú k Cindy Moonovej a ona tak dostane schopnosti potrebné na to, aby sa stala novým Spider-Manom vo filmovom vesmíre štúdia Sony, kde by bola pravdepodobne prvým aj posledným hrdinom.

Cindy Moon skôr patrí do skupiny hrdinov ako záporákov. Sony sa všeobecne zaoberá postavami, ktoré nevieme presne zaradiť, do akej skupiny patria. Venom je z veľkej časti záporák, no v komiksoch tiež mnohokrát spolupracoval s hrdinami. Pripravovaný Morbius je charakterovo podobný Venomovi, no naopak Kraven the Hunter je klasickým záporákom Spider-Mana. Uvidíme teda v októbri zrod nového hrdinu?

zdroj: screenrant.com, nerdist.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.