Sólový film Black Widow naberá na obsadení

Po tom, čo sme sa dozvedeli, že Marvel neodklepol Rkový rating pre sólovku Black Widow(čo sa dalo, koniec koncov, čakať) sa dozvedáme o nových menách, ktorých cesty sa pretnú so Scarlett Johansson. Bez nejakého väčšieho otáľania môžeme rovno začať menovať, totižto angažovanie Emmy Watson v tomto projekte bolo už vyvrátené, ale namiesto toho bolo potvrdených hneď niekoľko iných zvučných mien.

Možno najviac poteší ľudí obsadenie Davida Harboura, ktorý sa už tento týždeň predstaví ako hlavná postava v reboote Hellboya, no mnohí z nás ho poznajú predovšetkým ako šerifa Hoppera zo seriálu Stranger Things. Herec sa k filmu veľmi vyjadrovať nechce a naráža na striktnú politiku Marvel Studios a Disney, keď príde na prezrádzanie konkrétnych informácií o ich projektoch. Ďalšou posilou je Florence Pugh, ktorá nakoniec získala rolu vyššie spomínanej Emmy Watson, avšak pokiaľ ste aspoň trocha stotožnení s doterajšou tvorbou tejto mladej herečky, tak viete, že sa nemáme čoho obávať. Pre predstavu, zahrala si napríklad vo filmoch, ako Outlaw King, The Commuter či Lady Macbeth, ale uvidíme ju aj v tohtoročnom horrore Ariho Astera, Midsommar.

Ale tam to nekončí, pretože pridá sa aj ďalšie herecké eso vo forme herečky Rachel Weisz, ktorú si môžete pamätať napríklad z minuloročnej oscarovky, The Favourite, kde sa dočkala veľmi kladnej odozvy, avšak nejedna osoba si ju bude pamätať najmä z Múmie.

Samotný príbeh bude sledovať Natashu Romanoff(Scarlett Johansson), špiónku a nájomnú vrahyňu, ktorá si prešla výcvikom v ruskej KGB, a neskôr sa pridala do organizácie menom SHIELD, či dokonca Avengers. Nevedno, čím presne sa bude príbeh tohto filmu zaoberať, ale nateraz sa aspoň vie, kto za ním bude stáť. Ako sa vedelo aj na začiatku, scenár napíše scenáristka Jac Schaeffer, ktorá je ešte patrične neotrepaná vo svete Hollywoodu, a práve tento projekt jej môže pomôcť zvečniť svoje meno. O réžiu sa postará Cate Shortland, ktorá nie je žiadnym nováčikom, no jej filmy môžeme zaradiť skôr do Indie kategórie, a teda nie je veľmi známa mainstreamovému obecenstvu. Snáď sa to po tejto snímke zmení.

Zdroj: screenrant.com, comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.