Sony oficiálne oznamuje Spider-Man: Into The Spider-Verse 2

Spider-Man: Into The Spider-Verse sa dočkalo neuveriteľného úspechu, a tak sa snáď ani niet čomu čudovať, keď povieme, že pokračovanie je samozrejmosťou. No kedy sa ho dočkáme? Film Spider-Man: Into The Spider-Verse so sebou priniesol diametrálne odlišný pohľad na animované filmy a prístup k ich vytváraniu. Divákom okamžite udrel do tváre atypický štýl animácie, ktorý je tak charakteristický pre komiksové predlohy a dá sa povedať, že daný animák je doslovným prenesením stránok komiksu na strieborné plátno. Pridajte k tomu talentované obsadenie, skvelý soundtrack, podarený humor, pekný príbeh a úspech je na svete.

Dokonca uspel v závode o Oscara, kde prekonal aj takú istotu, akou bola rozprávka Isle of Dogs z dielne Wesa Andersona, no zisk taktiež nebol na zahodenie. Dobrých 375 miliónov dolárov celosvetovo je celkom pekné číslo, čo poviete? A vďaka úspechu takýchto rozmerov sa ledačo šušká aj o spinoff filmoch venovaných viacerým titulným postavám, medzi ktoré patria Spider-Ham, Spider-Man Noir, Spider-Man 2099 či Spider-Gwen Stacy. Nevraviac o tom, že sa čosi varí aj v televíznom odvetví s producentmi Philom Lordom a Chrisom Millerom.

Ponuka sa rapídne rozširuje, ale gro celého tohto univerza nás čaká 7.apríla 2022, kedy má do kín zavítať oficiálne pokračovanie pre film, ktorý toto všetko odštartoval. Máme sa na čo tešiť, priatelia.

Zdroj: twitter.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.