Špeciálny trailer pri príležitosti začiatku predaja lístkov na Avengers: Endgame

Marvel Studios oznámilo predaj lístkov pre Avengers: Endgame vydaním mini-traileru, ktorý nie je len nabitý novými zábermi ale aj prináša späť Thanosa. Aj keď trailer neodhaľuje veľa z deju, niektoré zábery vám môžu pripadať ako veľký spoiler, tak pozor na to 🙂

Atom (Americký ticketportal) oznámil, že za prvú hodinu predaja vstupeniek na Endgame sa predalo trikrát viac lístkov oproti Infinity War, pričom predaj zároveň prekonal aj Star Wars: The Last Jedi. Lístky sa už začali predávať aj na Slovensku tak neváhajte aby ste videli najmocnejších hrdinov čo najskôr a vyhli sa spoilerom.

Film Avengers: Endgame je režírovaný bratmi Anthonym a Joeom Russom. Vo filme uvidíme Roberta Downey Jr. (Iron-Man), Chrisa Hemswotha (Thor), Marka Ruffala (Hulk), Chrisa Evansa (Captain America), Scarlett Johansson (Black Widow), Karen Gillan (Nebula) alebo Paula Rudda (Ant-Man) s Joshom Brolinom (Thanos). Avengers: Endgame uvidíme v kinách v apríli 2019 aj vo formáte IMAX.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.