Budú v novom filme dvaja Spider-mani?

Existuje možnosť, že by samostatný film Spider-man od Sony v spolupráci z Marvel Studios, mal až dvoch “pavúko-lezcov“?

Už vieme, že rolu Petra Parker-a v novom reboote stvárni Tom Holland. Ale čo taký Miles Morales? V komiksovej verzií Ultimate univerza, sa afroamerický chlapec Miles Morales stal novým Spider-manom, potom ako bol Peter Parker zabitý.

SM160 and SM01
(Death of Spider-Man #160 a All-New Spider-Man #01)

 

Portál „yahoo.com“ položil režisérovi filmu otázku či existuje reálna možnosť, že by sa Miles Morales mohol objaviť v pripravovanom reboote, načo režisér Watts nepopieravo odpovedal:

Viete nemôžem o tom hovoriť pretože by som odhalil príliš veľa. Ešte stále píšeme….zatiaľ sme ešte neprešli celým príbehom takže kto vie.

Táto odpoveď je veľmi ďaleko od potvrdenia no možno niečo naznačuje. Ak sa Miles v príbehu objaví, myslím si, že to bude len vedľajšia postavaPetrovej školy bez pavúčích schopnosti, no kto vie čo budúcnosť prinesie. Mali by zaistené, že Spider-man v prípade potreby bude mať svojho nástupcu. A vôbec, pred obsadením Toma Holland-a sa často hovorilo o tom, že Spider-man nebude Peter Parker.

Môj názor? Nech nám v prvom rade prinesú, konečne KVALITNÝ celovečerný film o pavúčom mužovi. O takom akého poznáme zo stránok komiksov. My fanúšikovia si to zaslúžime, a potom nech vymýšľajú koľko chcú.

IntrOvert

IntrOvert
*Tvorivý tvor vytvorený s tvorivou potrebou tvoriť tvorivé*

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.