Spider-Man bude v MCU

To, o čom sa dlho klebetilo, je teraz oficiálne. Sony a Marvel sa dohodli a tak Spider-Mana uvidíme vo filmoch spoločne s ostatnými Avengermi. Informoval o tom samotný Marvel.

Sony, ktoré získalo práva na Spideyho pred rokmi, sa v poslednom čase s jeho filmami trápilo. Práve preto sa dohodli s Marvelom. Spidey sa tak ukáže v jednom z marvelovských filmov, pravdepodobne to bude Captain America: Civil War, ktorý bude v kinách o rok. Vo filme sa predstaví úplne nový Spider-Man, ktorého nebude hrať Andrew Garfield. Je ale otázne, či sa tam Spidey len mihne, alebo bude mať dôležitejšiu rolu. Klebetilo sa o tom, že Civil War malo 2 scenáre, pretože nevedeli, či budú môcť použiť Spider-Mana.

Zároveň Marvel posunul vydanie niektorých svojich filmov:

  • Thor: Ragnarok: 3.11.2017
  • Black Panther: 6.7.2018
  • Captain Marvel: 2.11.2018
  • Inhumans: 12.7.2019

V júli 2017 potom vyjde samostatný Spider-Manov film, ktorý bude koprodukovaný Marvelom. Tieto samostatné filmy ale bude vlastniť a financovať Sony. Sony bude mať aj posledné slovo v kreatívnych rozhodnutiach. Je však možné, že aj v týchto filmoch uvidíme iné postavy z MCU.

Spojiť tieto dva veľké filmové projekty je odvážne, ale stále je to asi to najlepšie, čo mohlo Sony urobiť. Spidey je jedna z najpopulárnejších komiksových postáv a v komiksoch má s Avengermi dlhú históriu.
Tak čo, tešíte sa? A koho by ste radi videli ako nového Spider-Mana?

Ondro

Ondro

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.