Spider-Man: Far From Home odhaľuje ďalšieho záporáka

Tom Holland pokračuje v jeho zvyku prezrádzať rôzne podrobnosti filmu, ktoré mali byť pred verejnosťou ukryté ešte dlhú dobu. Spider-Man tentokrát v krátkom videu na twitteri priblížil jedno z miest natáčania filmu a novú postavu, ktorý sa stane ďalším nepriateľom Petera Parkera. Nick Fury, Maria Hill a Spider-Man sa spolu vydajú na cestu po Európe, ktorú im prekazí duo Vulture a Mysterio, no pripojí sa k nim aj tretí člen.

Scéna sa odohráva v Benátkach a na konci videa môžeme vidieť prudkú vlnu vody, ktorá zasiahne prítomného kaskadéra. To by znamenalo, že na Spider-Mana zaútočil Hydro-Man, ktorý dokáže svoje telo premeniť na vodu. Taktiež sa môže kedykoľvek rozplynúť a ľahko tak uniknúť nepriateľom alebo dokáže prekĺznuť aj cez ten najmenší otvor a opäť dať svoje telo dokopy. Môže však vytvoriť dokonca aj tsunami alebo silné vodné strely.

Avšak táto vlna nemusela priamo pochádzať od Hydro-Mana. Vo filme je potvrdený hlavný záporák Mysterio, ktorý dokáže vytvárať rôzne ilúzie a kúzla. Môže tak vytvoriť pomocou špeciálnych efektov aj napríklad celú armádu, taktiež môže jednoducho zmiznúť alebo lietať. Preto je možné, že práve Mysterio využil kanály v Benátkach na vytvorenie nejakých ilúzií. Hydro-Man sa vo filme Spider: Far From Home má objaviť, no musíme si počkať na oficiálne potvrdenie.

zdroj: comicbook.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.