Spider-Man: Far From Home pridáva ďalšieho záporáka?

Po tom, čo Tom Holland “nešťastnou náhodou” odhalil názov pokračovania minuloročného Homecomingu, sa po novinkách zľahla zem… až doteraz. Nedá sa povedať, že ide o nejakú obrovskú novinku, ale za spomenutie to určite stojí, pretože obsadenie filmu Spider-Man: Far From Home sa rozšírilo o novú tvár. Touto osobou je pomerne neznámy turecký herec Numan Acar, ktorého ste mohli predtým vidieť najskôr v 5.sérii seriálu Prison Break, no ukázal sa aj v ďalšej TV show menom Homeland, pričom nebude chýbať ani pri momentálne pripravovanej live-action adaptácii Aladdina.

Ale toto všetko dáme bokom. Acar bol obsadený do tohto sequelu pod menom Dimitri, čo môže spočiatku znieť ako veľmi nevinné dosadenie, avšak pamätníci si spomenú, že pod týmto alter egom vystupoval jeden zo zásadných nepriateľov Spider-Mana, Chameleon. Áno, presne ten Chameleon, majster zamaskovania, ktorý je zároveň polovičným bratom záporáka Lovca Kravena. Nebolo by to po prvýkrát, čo sa z nejakej menej výraznej postavy stane podstatná záporná postava. Predsa len, v Homecomingu sme dostali menší tease na Scorpiona, ktorého možno uvidíme spolu aj s Vulturom už v tomto pokračovaní, poprípade v zakončení trilógie.

O tomto čase sa za hlavnú zápornú postavu považuje aj naďalej Mysterio, ktorého si má údajne zahrať Jake Gyllenhall, i keď jeho oficiálne obsadenie sa zatiaľ ešte nepotvrdilo. Samozrejme, môžeme očakávať, že nebude sám, a tak momentálne môžeme polemizovať, kto ešte okrem neho skríži Spider-Manovi cestu v pokračovaní Far From Home.

Film Spider-Man: Far From Home zavíta do lokálnych kín 3.júla 2019.

Zdroj: superherohype.com, imdb.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.