Spider-Man: Homecoming obsadzuje ďalšieho záporáka!

Už v článku “Novinky z Comic Conu 2016 v San Diegu – 3#” sme sa zaoberali ďalšími možnými záporákmi okrem Vulturea, ktorý bol už aj oficiálne potvrdený a teraz sa potvrdili ďalšie chýry.

Pamätáte si ako som spomínal záporné postavy ako Tinkerer a Shocker, ktoré by sa mohli objaviť v tomto filme? Tak práve Tinkerer bude mať šancu zažiariť a zahrá si ho Michael Chernus (Orange Is The New Black, Kapitán Phillips: Prepadnutie lode Alabama). Jeho meno sa môže zdať trocha menej známe a popravde aj je, pretože doposiaľ sa tento 39-ročný herec ujímal najmä vedľajších a menších rolí.

Michael Chernus To Play The Tinkerer In Spider-Man Homecoming
Michael Chernus / Tinkerer

Phones Mason alias Tinkerer je záporná postava na spôsob vynálezcu Q Jamesa Bonda, ktorý dopomohol viacerým záporným postavám prostredníctvom vyrábania rôznych “hračiek”, prístrojov a zbraní. Medzi jeho najznámejšie výtvory patria napríklad Mysteriov oblek a chvost Škorpióna.

Mysteriov-škorpion
Škorpión / Mysterio

Zatiaľ čo Vulture má byť hlavnou zápornou postavou filmu, tak Tinkerer sa má usadiť do role vedľajšieho záporáka a teraz už len stačí čakať, či neobsadia náhodou aj Shockera.

Zaujímavé na tom je to, že oddelenie vyrábania hračiek podľa komiksových postáv sa nevedomky samé prerieklo o tom, že nemajú dostatok materiálu na vytvorenie hračiek týchto postáv, teda Tinkerera a Shockera. Poukázal na to jeden používateľ twittera prostredníctvom tohto tweetu:

Spider-Man: Homecoming zavíta do kín 7.júla 2017.

Zdroj: deadline.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.