Spider-Man sa ukazuje v nových traileroch a pridáva nevidené zábery z Civil War!

O mesiac a necelé dva týždne sa nám Spider-Man ukáže v plnej kráse, ale zatiaľ si pochutnajme na dvoch nových traileroch, ktoré Marvel dnes publikoval.

Nestáva sa často, aby filmy takýchto rozmerov ukazovali v jeden deň toľko nového materiálu, ale už keď to príde, tak je to naozaj veľké. Spider-Man: Homecoming dnes dostal dva trailery, pričom jeden z nich slúži ako “domestic” trailer a druhý ako “international”, no oba majú čo ponúknuť.

Domestic trailer nám poskytuje zobrazenie ďalších funkcií Spideyho obleku, Peterov školský život, ukážky z pouličnej akcie, rozvinutie akcie, ktorá bola načrtnutá už v predchádzajúcich traileroch, a samozrejme, recyklácia starších. Každopádne, international trailer je pojatý z úplne iného súdka. Začína sa zábermi, ktoré odkazujú na Civil War, a to konkrétne bitku na letisku. Taktiež nám približuje prácu Adriana Toomesa alias Vultura, kde sa zobrazuje upratovanie New Yorku po udalostiach vo filme Avengers. Akcia je na mieste a aj pár nových záberov, ktoré rozširujú dej filmu.

A aby toho nebolo málo, tak film Spider-Man: Homecoming sa prezentuje aj dvoma novými plagátmi:

Film Spider-Man: Homecoming zavíta do lokálnych kín 6. júla 2017.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.