Spin-off film s Harley Quinn našiel svoju režisérku

Film Birds of Prey, kde si hlavnú úlohu zahrá Harley Quinn (Margot Robbie), sa posúva vpred. Na režisérsku stoličku zasadne neznáma režisérka indie filmov, Cathy Yan, ktorá sa tak stala prvou aziatkou, ktorej sa podarí zrežírovať film o superhrdinkách. Margot Robbie, hlavná hviezda, ale aj producentka tejto snímky, trvala na tom, aby film zrežírovala žena. Cathy Yan sa vďaka jej naliehaniu stala len druhou ženou, ktorá zrežíruje film z DC Extended Universe.

Snímka ešte nemá oficiálny názov, ale vieme, že sa bude odvíjať od komiksového príbehu Birds of Prey. Hlavný takt v nej bude určovať najznámejšia anti-hrdinka zo Suicide Squad, Harley Quinn. K populárnej blondíne sa pridajú ďalšie ženské postavy z DC komiksov, no zatiaľ nie je isté, ktoré to budú. Scenára by sa mala chopiť Christina Hodson, ktorá momentálne pracuje aj na scenári k Batgirl. Zaujímavosťou je, že reportér Variety Justin Kroll oznámil na svojom Twitteri existenciu až dvoch rôznych scenárov k filmu, hoci nie je isté, ktorý z nich režisérka nakoniec využije (a či sú obe z pera Christiny Hodson). Podľa neho sú však v oboch scenároch hlavnými postavami Harley Quinn a Batgirl.

Natáčanie by malo prebehnúť koncom tohto roka, čím sa produkcia filmu Suicide Squad 2 odkladá na neskôr.

Zdroj: io9.gizmodo.com, screenrant.com

lenkqudx

lenkqudx

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.