Spinoff Walking Dead dostal druhú sériu

Od svojho debutu v roku 2010, zombie dráma Walking Dead každým rokom prekonávala rekordy v sledovanosti, a dnes televízia rozširuje svet Walking Dead o spinoff nazvaný Fear the Walking Dead. V hlavnej úlohe uvidíme Kim Dickensovú (House of Cards) a Cliffa Curtisa (Gang Related).

Fear the Walking Dead najprv dostalo objednávku pilotu, po ktorej sa dlho nič nedialo. Výkonný producent Gale Ann Hurd najprv oznámil dotočenie pilotného dielu, s tým, že AMC stále nedalo zelenú prvej sérii. A dnes AMC nielenže dalo zelenú prvej sérii ale dokonca objednalo rovno aj druhú sériu.

The-Walking-Dead-spinoff-First-image-2

V seriáli si ďalej zahrajú Frank Dillane (Harry Potter and the Half-Blood Prince) a Alycia Debnam Carey (Into the Storm). Príbeh sa bude odohrávať okolo dvoch rodín, ktoré sa dajú dokopy aby spoločne čelili zombie apokalypse. Televízia AMC uverejnila prvé fotky zo seriálu, to čo nám udrelo do očí je čisté oblečenie hlavných postáv a fakt, že postavy nenosia žiadne zbrane. Čo znamená, že pilot sa odohráva ešte v ranných štádiách epidémie keď ľudia verili vo vládu/vojsko.

Vzhľadom na to, že Rick Grimes prespal prvé dni po vypuknutí zombie apokalypsy, udalosti, ktoré viedli k rozpadu spoločnosti, zostali z veľkej časti nezodpovedané. Zmena lokality, by mohol byť dobrý spôsob, ako získať nový pohľad na svet, a môžeme predpokladať, že vývoj postáv bude stále ťažiskom výpravy. Ale pozor, neobľúbte si príliš postavy, pretože tie majú, vo svete Walking Dead, nepríjemný zvyk umierať.

Pilot napísal Robert Kirkman, autor komiksu Walking Dead, a produkoval Dave Erickson, ktorý bude aj showrunner seriálu.

Fear the Walking Dead uvidíme koncom leta 2015.

Zdroj: AMC

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.