Spoločnosť Fox stále plánuje urobiť pokračovanie Fantastickej Štvorky!

Veľký neúspech nespôsobuje vždy stratu odhodlania. To by sa dalo hovoriť o spoločnosti Fox, ktorá aj napriek veľkému neúspechu Fantastickej 4 stále plánuje jej pokračovanie.  Niekto tomu neveril, niekto ani nedúfal a niekto sa vopred žehná pred ďalšou katastrofou. V roku 2015 prišiel reboot série Fantastickej Štvorky, ktorá až taká fantastická predsa len nebola. Okrem zápornej odozvy fanúšikov, absurdne nízkych bodovaní kritikov a recenzentov, sa Fantastická 4 môže “pýšiť” aj viacerými oceneniami Zlatej Maliny, ktoré sú určené pre najhorších z najhorších. Konkrétne sa delila o ocenenie Najhoršieho filmu s 50 Shades Of Grey a “vyhrala” aj ocenenie Najhoršieho remaku, rip-offu alebo sequelu a ako čerešničku na torte získal ocenenie Najhoršieho režiséra Josh Trank.

Zjavne ani tieto fakty neodradili Fox od realizácie pokračovania Fantastickej 4 a aj scenárista Simon Kinberg vidí v tejto sérii ešte nejakú nádej. Na akcii, týkajúcej sa X-Men: Apocalypse bol práve Kinberg zastihnutý a počas rozhovoru s DenOfGeek padlo slovo aj o spomínanom sequele Fantastickej 4: “Nespravili sme dobrý film. Svet hlasoval a myslím si, že hlasoval správne. Nemôžeš vždy spraviť dobrý film. Máme docela dobrý odpaľovací priemer, zahŕňajúc všetky veci. Ale myslím si, že sme spravili veľa chýb, keď sme ten film robili – chýb, z ktorých sme sa poučili a už nehodláme zopakovať.

Kde to vlastne nehodlajú zopakovať? Pretože Fox zo svojho kalendára už odstránil dátum premiéry pokračovania. Ale tu prichádza ešte druhá časť: “Chceme spraviť ďalší film Fantastickej 4. Milujeme obsadenie. Milujem komiks, vlastne milujem ho skoro rovnako ako X-Menov. Vyskúšame byť bližšie pri esencii Fantastickej 4, ktorá je prevažne odlišná od X-Menov, je svetlejšia, humornejšia a viac v optimistickom tóne.” Potom ešte Kinberg spomenul, že bola chyba spraviť “temný snímok Fantastická 4” a ignorovať “DNA komiksu“.

Dali by ste ešte šancu pokračovaniu remaku Fantastickej 4?

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.