Marvel's The Defenders

Stan Lee predstavuje seriálových Defenderov v symbolickom bonuse

Tohtoročný Comic Con v San Diegu je v plnom prúde a jednou z noviniek je špeciálne video, v ktorom Stan Lee láka na nadchádzajúcich Defenderov a k tomu sa vráti známa tvár. Premiéra prvej série Defenderov(8 epizód) je už na spadnutie, čomu zodpovedá aj intenzita marketingovej kampane seriálu. Zaujímavým ťahom je sprostredkovanie akéhosi traileru, v ktorom Stan Lee opisuje vlastnosti jednotlivých Defenderov, zatiaľ čo sa vezie v aute po uliciach nočného New Yorku. Tak ochutnajte, čo si pre nás Netflix s Marvelom pripravili.

Áno, áno. K Defenderom sa zjavne pridá aj ospevovaný Frank Castle/Punisher v podaní Jona Bernthala. Dozaista ide o zaujímavú záležitosť, a tak nám teraz zostáva iba dúfať, že po slabšom Lukovi Cagovi a priemernom Iron Fistovi opäť dorazí na naše obrazovky klenot, na ktorý budeme s radosťou spomínať ešte pekne dlho.

Seriál The Defenders sa začne streamovať na sieti Netflix 18.augusta 2017.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.