Stane sa ďalšou z postáv Infinity War aj superhrdinka Silk?

Oku bežného človeka(ale aj fanúšika) by táto informácia veľmi ľahko ušla, no nie v prípade, keď sa prehrabávate tisíckami žiadostí o doplnenie informácií do profilov filmov, ako to je u filmovej databázy IMDB. Stalo sa tak len nedávno a databáza IMDB na to čo najskôr upozornila prostredníctvom videa, kde oznámila návrat herečky Tiffany Espensen do role Cindy. Ak ste nevenovali veľkú pozornosť dianiu okolo tohtoročného Spider-Mana, tak ste dozaista nezachytili špekulácie o tom, či nejde náhodou o Cindy Moon aka Silk.

V komiksoch je Cindy Moon pohryznutá tým istým pavúkom ako aj Peter Parker a stáva sa z nej Silk. Vo filme Spider-Man: Homecoming sme ju zachytili len letmo a aj to pri “výlete” do Washingtonu, avšak s týmto obsadením sa pozornosť voči postave “Cindy” náramné zvyšuje, lebo v konečnom dôsledku naozaj môže ísť o Cindy Moon/Silk a v Infinity War sa možno dočkáme akéhosi predstavenia jej alter ega a v pokračovaní Homecomingu sa ukáže v plnej kráse. I keď zatiaľ to sú stále iba dohady. No hádam by takú nevýznamnú postavu len tak opäť neobsadzovali, keby z nej nechceli urobiť niečo významnejšie, však? Alebo bude len súčasťou akejsi scény s Petrom v škole? Snáď sa to v najbližšej dobe dozvieme(prípadne až v kinosále).

Film Avengers: Infinity War zavíta do lokálnych kín 3.mája 2018.

Zdroj: imdb.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.