Stane sa ďalšou z postáv Infinity War aj superhrdinka Silk?

Oku bežného človeka(ale aj fanúšika) by táto informácia veľmi ľahko ušla, no nie v prípade, keď sa prehrabávate tisíckami žiadostí o doplnenie informácií do profilov filmov, ako to je u filmovej databázy IMDB. Stalo sa tak len nedávno a databáza IMDB na to čo najskôr upozornila prostredníctvom videa, kde oznámila návrat herečky Tiffany Espensen do role Cindy. Ak ste nevenovali veľkú pozornosť dianiu okolo tohtoročného Spider-Mana, tak ste dozaista nezachytili špekulácie o tom, či nejde náhodou o Cindy Moon aka Silk.

V komiksoch je Cindy Moon pohryznutá tým istým pavúkom ako aj Peter Parker a stáva sa z nej Silk. Vo filme Spider-Man: Homecoming sme ju zachytili len letmo a aj to pri “výlete” do Washingtonu, avšak s týmto obsadením sa pozornosť voči postave “Cindy” náramné zvyšuje, lebo v konečnom dôsledku naozaj môže ísť o Cindy Moon/Silk a v Infinity War sa možno dočkáme akéhosi predstavenia jej alter ega a v pokračovaní Homecomingu sa ukáže v plnej kráse. I keď zatiaľ to sú stále iba dohady. No hádam by takú nevýznamnú postavu len tak opäť neobsadzovali, keby z nej nechceli urobiť niečo významnejšie, však? Alebo bude len súčasťou akejsi scény s Petrom v škole? Snáď sa to v najbližšej dobe dozvieme(prípadne až v kinosále).

VIAC:  11 postrehov z prvého traileru Avengers 4

Film Avengers: Infinity War zavíta do lokálnych kín 3.mája 2018.

Zdroj: imdb.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Pre Strážcov Galaxie Vol.3 sa použije scenár Jamesa Gunna!

Na internete sa aj naďalej horlivo diskutuje, kto zasadne na režisérsku stoličku zakončenia trilógie GOTG, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.