Stane sa z Valeriana trilógia?

Premiéra očakávaného letného filmu Valerian a mesto tisícich planét sa pomaly ale určite blíži (21. júl 2017) a na internete sa objavujú stále nové informácie. Po premiére druhého traileru dostal Screen Rant možnosť dostať vyjadrenie od režiséra Luca Bessona aj herca Danea Dehaana, hlavného hrdinu Valeriana. Práve herec sa vyjadril, že Luc má dosť nápadov aj inšpirácie na vytvorenie minimálne dvoch ďalších filmov, o ich realizácii však rozhodne úspech prvého dielu.

Keďže je film inšpirovaný francúzskou komiksovou predlohou zo 60.tych rokov minulého storočia, materiálu na inšpiráciu je viac než dosť. Či sa však Valerian skutočne stane trilógiou je zatiaľ neznáme. Tvorcovia aj štúdio čakajú na výsledky z premiéry a práve divácky záujem a hodnotenia rozhodnú, či pokračovanie dostane zelenú alebo nie. Zatiaľ však nič nenasvedčuje tomu, že by mal Valerian pokračovať aj ďalšími dielmi, keďže sa zdá ako film s uzavretým príbehom, no trailery dokazujú, že potenciál na hlbšie preskúmanie medzigalaktického mesta Alfa sa tu rozhodne nachádza. Zatiaľ nám neostáva nič iné, iba čakať do leta.

Prvý trailer si môžete pozrieť TU, druhý TU. Bližšie informácie o komiksovej predlohe si môžete prečítať TU.

Čo poviete, prijali by ste Valeriana ako trilógiu?

Zdroj: screenrant.com

ZuZ

ZuZ
Veľká fanúšička predovšetkým (avšak nie výlučne) fantasy kníh, seriálov a filmov. Obľúbená komiksová postava? Rozhodne Joker.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.