Stanú sa filmy Sinister Six a Amazing Spider-Man 3 realitou?

Po nie moc úspešnom predstavení filmu Amazing Spider-Man 2 si množstvo fanúšikov myslelo, že tým to všetko končí a pokračovanie nikdy nevznikne. Avšak potitulková scéna tohto filmu naznačovala, že šanca na natočenie filmu Sinister Six je reálna. Kto však počítal s tým, že aj Andrew Garfield by mohol pokračovať v roli Spider-Mana? Alebo ho nahradí iný herec? Marc Webb priblížil danú situáciu o filmových plánoch v Sony.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt amazing spider man

„Áno, hovorili sme o Sinister Six filme. Predtým než sme chceli urobiť film Amazing Spider-Man 3, urobili by sme film Sinister Six. Chris Cooper sa chystá vrátiť a hrať Goblina. Zmrazili by sme ho a vrátili by sme ho k životu. Potom by sa táto postava volala The Gentleman. Mali sme nejaké predstavy ako to urobiť, ale možno sme mysleli príliš dopredu, keď sme začali stavať na týchto veciach. V týchto dňoch sa často pozerám späť.“

Súvisiaci obrázok

Green Goblin, ktorého poznáme z prvého filmu Spider-Man z roku 2002, je oveľa známejšia postava než The Gentleman. Gustav Fiers sa prvýkrát objavil v komikse či skôr v knihe Spider-Man: The Gathering of The Sinister Six (zhromaždenie Sinister Six). The Gentleman je bratom The Finishera, ktorý je zodpovedný za smrť Spider-Manových rodičov. Gustava Fiersa čiže The Gentlemana sme mohli vidieť v spomínanej potitulkovej scéne z filmu Amazing Spider-Man 2.

Výsledok vyhľadávania obrázkov

Gustav Fiers by bol ten, ktorý by zhromaždil Sinister SixGreen Goblin by tiež slúžil ako záporák v Amazing Spider-Man 3. „No, on bol hlavný záporák a chcel viesť Sinister Six. Vulture bol pre nás tiež možnosť,“ dodal Webb. Vulture bol jeden zo záporákov, ktorý boli zvažovaný pre naplánovaný film Spider-Man 4 od režiséra Sama Raimiho. Ďalším zo záporákov bol The Lizard, ktorý bol však pribratý do filmu Amazing Spider-Man ako hlavný záporák. Scorpion sa mal tiež objaviť vo filme.

Výsledok vyhľadávania obrázkov

I keď sa Marc Webb vracia skôr k minulosti, rozpráva dosť zmätene. Naznačuje však tým, že film Sinister Six je v príprave alebo je to stratený film pre Sony Pictures? Rozrastanie “Spider-Man vesmíru“ pokračuje filmom Venom a neskôr filmom Silver Sable and Black Cat. Naplánovaný je aj animovaný Miles Morales Spider-Man. Nezostáva nám nič iné, než čakať na ďalšie informácie ohľadom Sinister Six a prípadne filmu Amazing Spider-Man 3.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

                                                                                                                                                                                          Zdroj: comicbook.com           

 

 

 

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.